İstanbul Jewelry Show-I / 22. Uluslararası Mücevher, Takı, Saat, Gümüş ve Malzemelerı Fuarı

5

İstanbul Jewelry Show-I / 22. Uluslararası Mücevher, Takı, Saat, Gümüş ve Malzemelerı Fuarı
Kategori:Fuar
Tarihler: 21 Mart 2006 Salı
26 Mart 2006 Pazar
Yer:CNR Expo Fuar Merkezi
Adres:CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy, İstanbul Yeşilköy İstanbul Web:www.rotaforte.com.tr


 • ISTANBUL JEWELRY SHOW-I
  22. Uluslararası Mücevher, Takı, Saat, Gümüş ve Malzemelerı Fuarı

  Dünyanın “ticari hacmi en yüksek” beş kuyumculuk fuarından biri olan Istanbul Jewelry Show-I, 22. Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı 22-26 Mart 2006 tarihleri arasında organize edilecek.

  Istanbul Jewelry Show, Türk kuyumculuk ve mücevherat endüstrisinin her türlü talebe cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve geniş üretim yelpazesini dünya pazarlarına tanıtmaktadır. Yerli ve yabancı üreticiler, toptancılar, perakendeciler, ihracat ve ithalatçılar, tasarımcıların sektörle ilgili aradıkları tüm yenilik ve gelişmeleri izleyebildikleri Istanbul Jewelry Show, dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşımaktadır.

  Sadece sektör profesyonellerine açık olan fuarda altın takı, pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlı takılar, inci, gümüş takı ve ev eşyaları, yarı kıymetli ve sentetik taşlar, saat, makina, malzeme ve ekipmanları, aksesuar ve vitrin malzemeleri, kuyumcu yazılımları ve güvenlik araçları sergilenmektedir.

  24-27 Mart 2005 tarihleri arasında düzenlenen ve toplam 5 salonda 50.000 metrekarelik alanda açılan Istanbul Jewelry Show’u 98 ülkeden 4.749 yabancı profesyonelin yanısıra toplam 40.983 kişi ziyaret etti ve sektörün önde gelen ve 285’i yabancı olmak üzere toplam 864 firma fuara katıldı

  Başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Rusya, Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkelerinden önemli sektör temsilcileri kendilerine sadece üç saat uzaklıktaki bu fuarda buluşmaktadır.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  İstanbul Jewelry Show-I / 22. Uluslararası Mücevher, Takı, Saat, Gümüş ve Malzemelerı Fuarı

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ