Hüsn-ü Fasıl

5

Hüsn-ü Fasıl
Kategori:Konser Parti
Tarihler: 28 Şubat 2006 Salı
28 Şubat 2006 Salı
- Saat: 21:30
Yer:Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
Adres:Harbiye İstanbul Harbiye İstanbul Telefon:0212 296 30 55 (Lütfi Kırdar UKKS)
Ücret:Tam: 22,50 YTL , Öğrenci: 17,50 YTL
Nereden Alınır:Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com ve Tophane-i Amire


 • HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ ile HÜSN-Ü FASIL
  28 Şubat Salı 21:00


  "Klarnetin dünya markası" Hüsnü Şenlendirici, şubat ayında 5 şehirde vereceği Hüsn-ü Fasıl konserleriyle sevenleriyle buluşuyor. Fasıl Türk Rakısı sponsorluğuyla gerçekleştirilecek konserlerde Hüsnü Şenlendirici ilk solo albümü Hüsn-ü Klarnet, kendisine ait film-dizi müzikleri, Fasıl Türk Rakısı için hazırladığı besteler ve sevdiğimiz fasıl şarkılarıyla karşımıza çıkıyor.

  Rakının sohbete eşlik ettiği mekânlarda dinlemeye alışkın olduğumuz fasıl şarkılarında yeni bir ufuk açan ve bu şarkıları dünyanın birçok ülkesindeki caz festivallerinde yorumlayan Hüsnü Şenlendirici, hareketliliği ve duygusallığı ustaca bir araya getiriyor. Şarkıları sayesinde yalnızca nefesini değil, kalbini de sunuyor dinleyicilerine.

  1976 Bergama doğumlu Hüsnü Şenlendirici ailedeki 3. kuşak müzisyen. Babası Ergün Şenlendirici`nin `Laço` grubu ve kendisinin kurduğu `Laço Tayfa` grubuyla yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli festivale katılan Hüsnü Şenlendirici, şimdi de İstanbul, Eskişehir, İzmir, Ankara ve Bursa`da Hüsn-ü Fasıl konserleriyle dinleyicilerini şenlendireceğe benziyor.

 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Hüsn-ü Fasıl

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ