En Renkli Vosvos 23 Nisan’da Rahmi M.Koç Müzesi’nde Olacak

5

En Renkli Vosvos 23 Nisan’da Rahmi M.Koç Müzesi’nde Olacak
Kategori:Atölye Kurs
Tarihler: 23 Nisan 2012 Pazartesi
23 Nisan 2012 Pazartesi
Yer:Rahmi M.Koç Müzes
Adres:Hasköy Cad. No: 5 Hasköy 34445 - İstanbul Beyoğlu İstanbul Telefon:0212 369 66 00


 • Rahmi M. Koç Müzesi 23 Nisan’da çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Çocuklar bu özel günde ‘Vosvos’ boyayarak kendi hayallerindeki arabayı yaratacaklar.

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl Rahmi M. Koç Müzesi’nde gerçekleştirilecek ‘Vosvos’ boyama etkinliği ile rengarenk bir şölene dönüşüyor. Bu renkli şölende ayrıca yüz boyama, hatıra panosunda fotoğraf gibi pek çok eğlenceli aktivite çocukları bekliyor…

  Rahmi M. Koç Müzesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları her zaman sevdikleri renkli bir atmosferde ağırlayacak. Bu yıla özel olarak ise çocuklar, otomobil tarihinin en önemli parçalarından biri olan ‘Vosvos’u hayallerindeki gibi boyama fırsatı yakalayacak.

  Klasik Otomobil Kulübü ve Faber Castell’in desteğiyle düzenlenecek etkinlikte ayrıca yüz boyama, hatıra panosu önünde nostaljik fotoğraf gibi birbirinden eğlenceli pek çok etkinlik çocukları bekliyor.

  Tüm çocukların davetli olduğu bu renkli etkinlik için özel olarak hazırlanan ve beyaza boyanan 1976 ‘Vosvos’, çocukların hayal gücündeki gibi renklenecek. Etkinlik sonunda ortaya çıkan ve tamamıyla çocukların hazırladığı ‘Vosvos’ yeni bir obje olarak Rahmi Koç Müzesi’nde sergilenmeye başlayacak. Çocuklar hem eğlenceli vakit geçirirken hem de yeni bir obje yaratmanın heyecanına varacak.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  En Renkli Vosvos 23 Nisan’da Rahmi M.Koç Müzesi’nde Olacak

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ