Anadolu Ateşi Çocuk Grubu Kıvılcım

5

Anadolu Ateşi Çocuk Grubu Kıvılcım
Kategori:Dans
Tarihler: 24 Mart 2012 Cumartesi
25 Mart 2012 Pazar
Yer:Haliç Kongre Merkezi
Adres:Sütlüce mah. Eski Karagac Cad. Halıcıoglu Beyoğlu - İstanbul Beyoğlu İstanbul Telefon:0212 311 11 11
Nereden Alınır:Biletix Çağrı Merkezi: (0216) 556 98 00, Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com ve Haliç Kongre Merkezi Gişe


 • Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun 2012 deki dev projesi 'Kıvılcım' çocuk gösterisi 24-25 Mart ve ! Nisan 2012 tarihlerinde de izlenebilecek. Çocuklar kadar gençlerin ve yetişkinlerinde büyük bir keyifle izleyeceği belirtilen 'Kıvılcım', Anadolu Ateşi'nin yeni gösterisi olarak sahnede ve gösteri öncesi fuaye alanında keyifli saatler yaşatacak. Öncelikli çocuklara yönelik eğlenceli oyunların ve etkinliklerin gerçekleştirileceği fuaye alanında, fotoğraf stantları ile çeşitli ürün köşeleri yer alacak.

  Etkinliklerin gösteriden iki saat önce başlayacağı kaydedilirken, Türkiye'nin ilk profesyonel çocuk dans topluluğu olan 'Kıvılcım', 4-12 yaş aralığında 80 çocuktan oluşuyor. Bu muhteşem dans gösterisi için çocuklar 2 bin çocuk arasından sınavla seçildi, projenin çalışmalarının 2 yıl sürdü ve çocuklar haftada 5 gün, günde 6 saat prova yaptı.

  TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK ÇOCUK GRUBU

  Anadolu Ateşi Çocuk Grubu 'Kıvılcım'ın Türkiye'nin ilk ve tek çocuk dans topluluğu olduğunu, gösteride çocukların, Anadolu Ateşi'nin efsaneleşmiş 90 dakikalık performansındaki koreografinin yanı sıra, içinde akrobasi bölümlerinin de bulunduğu yeni bir gösteri ile sahneye çıkacak.

  Kıvılcım'ın Anadolu Ateşi ve Troya gösterileri gibi yurt içi ve yurt dışında pek çok turneye gidecek.

  Çocukların küçük yaşlarında sanatla tanışmalarını, dünyaya bakış açılarını sanat ile harmanlamalarını sağlayacak olan gösteri, her yaştan izleyici için, Anadolu Ateşi ve Troya gibi defalarca izlenen, her seferinde yeniden keşfedilen bir sanat ritüeline dönüşecek.

  Anadolu Ateşi çocuk grubu üstlendiği tüm misyonların yanı sıra, çocukların, gençlerin, ailelerin bir arada keyifle izleyeceği bir gösteri. Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen kareografisi ile etnik ve modern dans kurgusu ile sahneye taşınacak.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Anadolu Ateşi Çocuk Grubu Kıvılcım

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Görseller: Anadolu Ateşi Çocuk Grubu Kıvılcım
  /Etkinlik/Fotograflar/dans/anadolu-atesi-cocuk-grubu-kivilcim/17110/4/1


ETKİNLİK TAKVİMİ