Küba Sirki

5

Küba Sirki
Kategori:Show Gösteri
Tarihler: 06 Şubat 2014 Perşembe
09 Şubat 2014 Pazar
06, 07 Şubat Saat:20:00 - 08 Şubat Saat: 14:00 ve 19:00 ve 09 Şubat Saat:15:00
Adres:Büyükdere Cad. Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak Sarıyer İstanbul Mail:info@timshowcenter.com Faks:0212 286 66 79
Ücret:1. Kategori - 100.00 TL 2. Kategori - 80.00 TL 3. Kategori - 60.00 TL 4. Kategori - 50.00 TL
Nereden Alınır:Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe


 • Videolar: Küba Sirki

 • 18 sanatçı, 7 grup ve 14 farklı numarayla İstanbul’a ilk kez gelecek olan, sömestr tatili sürprizi Orijinal Küba Sirki,  6-9 Şubat tarihleri arasında ilk kez TİM Show Center'da...

  Küba Sirki’nin en iyi numaraları tarihte ilk kez bu sıra dışı şovda bir araya geliyor.

  Bayanlar ve baylar, Küba hayal dünyasındaki unutulmaz yolculuğa hoş geldiniz…

  “Krone”“Probst” ve hatta “The Ringling Brothers” gibi sayısız ünlü sirk sanatçısının aslında Kübalı olduklarını biliyor musunuz?

  İşte şimdi hayal kurmaya başlayabilir, “Orijinal Küba Sirki”nin büyüleyici dünyasına girebilirsiniz!

  Kübalı sanatçıların hava numaralarında sergiledikleri nefes kesici koreografiye, sıra dışı palyaçolara, tek tekerlek üzerinde yapılan parmak ısırtan akrobatik gösterilere, ateş, kılıç ve dans sahnelerine hayran kalacaksınız!

  Şovun en dikkat çekici bölümlerinden birisi “Trio de contorción”. 3 egzotik güzel yılan kadının lastiği andıran vücutlarıyla sergiledikleri numaralar onlara 2011 Havana Uluslararası Sirk Festivali’nde topluluğa birincilik ödülünü kazandırdı.

  2010’da Havana Joven Caz Festivali ödülünü kazanan, göz alıcı “Aire Concierto” orkestrasının Latin ritimlerinin canlı olarak eşlik ettiği bu rengarenk sahnelerin tadını çıkartabilir, çekiciliği ve mizah duygusuyla her yaştan seyirciye ilham veren Küba büyüsünü hissedebilirsiniz!

  Ailecek yaşayabileceğiniz eşsiz “Orijinal Küba Sirki” macerası sizi bekliyor!

  Orijinal Küba Sirki Şov Programı

  18 Sanatçı – 7 Grup – 14 Gösteri ve Unutulmaz Bir Gece!

  Trio de Contorción

  Vücutları elastik, 3 güzel, egzotik yılan kadın! İnanılmaz kıvrılma numaraları ile 2011 Havana Uluslararası Sirk Festivali’nde birincilik ödülü aldı.

  Las Musas

  3 güzel kız – 4 nefes kesen gösteri – En iyinin tarifi!

  Her biri sanatını havada ve şov mekanının tavanının hemen altında sergiliyor. Halkada, ipte ve metrelerce uzunluktaki kumaşların arasında yarasa gibi: Profesyonellikleri ve cesaretleri sayesinde baş döndürücü bu tehlikeli şovun üstesinden geliyorlar. Las Musas, tüm bunların yanında bir de tek tekerlek üzerindeki şovlarını sergiliyor – rengarenk kostümleriyle 3 güzel kız dönen tekerlekler üzerinde!

  Duo Rodyal

  Oldukça iddialı yer akrobatları ve sekizgen metal küp üzerindeki denge gösterisinin iç içe geçtiği ikili bir şov! Duo Rodyal, Küba’nın ünlü akrobasi performansı, bir sirk klasiği “The Doll” da daha önce hiç görülmemiş bir versiyonuyla karşınızda!

  Yianyi

  Zarafet… Metrelerce yükseklikteki bir mızrağın üzerinde, denge ve dansı seyirciyle buluşturan bu çiftin zarif ruhunu tanımlayan tek kelime! Geceye damgasını vuruyor!

  Cuqui y Nesti

  Palyaçosuz bir sirk mi? İmkansız! Hatta Küba’nın en yetenekli palyaçolarından ikisini İstanbul’a geliyor: Komik ve birbirinden farklı numaralarla, sadece çocuklar için değil, tüm yaştaki yetişkinler için sahnedeler. “Kuğu Gölü Balesi”ni hiç böyle görmediniz!

  Geysers

  Bütün yönleriyle ilgi çekici bir grup genç adam. Cesurca sergiledikleri sayısız numaralar, usta atlayışlar ve akrobatik hareketlerle karşınızda “Şovun erkekler grubu”. Hem dansları hem de iddialı akrobatik gösterilerinden gözlerinizi alamayacaksınız.

  Suyinka

  Ateş! Ve kılıçlar! Bunlar, bu çılgın adamın gösterilerinde kullandığı element ve gereçlerden sadece ikisi! Karayip Adaları’nın gizemli atmosferi ve derin hislerini taşıyan bu gösteri, kesinlikle şovun en çarpıcı bölümü!

  - Her yaşta çocuk bilete tabidir.
  - Garanti Bonus Kart sahiplerine % 15 indirim uygulanmaktadır. Bu indirim sadece Ana Gişe ve Perakende Satış Noktaları'nda geçerlidir.
  - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.   
  - Organizasyon şirketi, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Küba Sirki

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ