5.Uluslararası Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri Fuarı

5

5.Uluslararası Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri Fuarı
Kategori:Fuar
Tarihler: 11 Nisan 2013 Perşembe
14 Nisan 2013 Pazar
Adres:CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy Bakırköy İstanbul Mail:info@cnrexpo.com Faks:0212 465 74 76


 • Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojieri alanında Türkiye'nin pazarını büyütebilecek ve güçlendirecek en önemli etkinliği olan Photo&Digital'13 Fuarı, 11 - 14 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde (Yeşilköy Expo Center ) konunun hem profesyonellerinden , hemde amatörlerinden oluşan binlerce kişiyi bir araya getirecek.

  Photo&Digital'13 çerçevesinde sanatsal, teknik, eğitsel pek çok özel etkinlik yer alacak. Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri alanının, önde gelen küresel markaları ve bir çok hizmet sağlayıcı kuruluşun katılım gösterdiği, büyük ziyaretçi kitlesi toplayan; Photo&Digital 2011 Fuarı, sektör için en önemli pazarlama ortamını oluşturmuştur.

  İhtisas fuarları alanında; Türkiye'nin uluslararası markası olan, Ares Fuarcılık tarafından iki yılda bir organize edilen Fotoraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri Fuarı; Photo&Digital 2013; değişim hızı en yüksek olan dijital teknolojiler alanının, ulusal ve uluslararası göstergesi olacak. Bilgi kaydı, iletimi ve depolanmasında kullanılan teknolojiler, hobi alanında da büyük ilgi gören ve ticaret hacmini oluşturan, dijital görüntüleme teknolojileri; iş, hobi ve sanat ilgililerinin bu yıl da ortak payda da buluşturacak. Photo&Digital 2013 uluslararası alanda, gücünden kuşku duyulmayan güçlü markaların dünya pazarlarına sundukları yeni teknolojiler, geçmiş dönemdeki gibi bu büyük buluşmada da ilgililerini büyüleyecek.

  Gücümüz, birlikteliğimizdedir. Geleceği birlikte belirlemek için Photo&Digital 2013'de buluşalım...


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  5.Uluslararası Fotoğraf ve Dijital Görüntüleme Teknolojileri Fuarı

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ