Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

5

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde
Kategori:Film Arşivi
Film Türü:Macera
Orjinal Adı:Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides
Yönetmen:Rob Marshall
Yapımcı: Jerry Bruckheimer
Öykü ve Senaryo: Ted Elliott ve Terry Rossio
Roman: Tim Powers
Oyuncular: Johnny Depp, Penelope Cruz, Ian McShane, Kevin R. McNally, Astrid Berges-Frisbey, Sam Claflin ve Geoffrey Rush
Dağıtım: UIP Filmcilik


 • Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2011

  Jerry Bruckheimer’ın yapımcılığını, Rob Marshall’ın yönetmenliğini üstlendiği eğlence, macera ve komedi unsurlarını bir araya getiren başarılı serinin devamı niteliğindeki “Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde” filmi bu sefer Disney Digital D™ ile sinema severlerle buluşuyor. Johnny Depp, ikonik karakter Kaptan Jack Sparrow ile bu aksiyon dolu maceranın yine başrolünde…

  Esrarengiz Angelica ile yolları kesişen Sparrow, bunun aşk mı yoksa Angelica’nın onu Gençlik Pınarı’na ulaşmak için kullanan acımasız bir dolandırıcı olup olmadığından şüphe eder. Onu efsanevi korsan Kara Sakal’ın gemisi “Kraliçe Anne’in İntikamı” ile savaşmaya zorladığında, Jack kendini kimden daha çok korkması gerektiğini bilmediği hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur: Kara Sakal’dan mı yoksa gizemli bir geçmişleri olan Angelica’dan mı?

  Birçok farklı ülkeden oyuncunun yer aldığı filmde intikam peşindeki Kaptan Hector Barbossa’yı tecrübeli aktör Geoffrey Rush, Kaptan Jack’in uzun zamandır yoldaşı olan Joshamee Gibbs’i Kevin R. McNally, gözüpek misyoner rolünü Sam Claflin ve gizemli denizkızı rolünü ise Astrid Bergès-Frisbey canlandırıyor.

  Kaptan Jack Sparrow, geçmişinden gelen bir kadının onu Gençlik Pınarı’na doğru giderken heybetli korsan Kara Sakal’ın gemisi Kraliçe Anne’in İntikamı ile savaşması için zorlarken kendini bir anda hiç beklenmedik maceralı bir yolculuğun içinde bulur.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ