Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda

5,0

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
Kategori:Film Arşivi
Film Türü:Romantik Komedi
Orjinal Adı:Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
Yönetmen:Erol Özlevi
Senaryo: Aslı Zengin, Ceren Aslan .
Yapımcı: Murat Tokat.
Oyuncular: Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara, Gürgen Öz, Öykü Çelik, Gökçe Özyol, Özge Ulusoy, Kubilay Penbeklioğlu, Ali Ersan Duru, Nurseli İdiz, Rozet Hubeş.
Konuk Oyuncular:Ünal Silver, Selim Bayraktar.
Dağıtım:Pinema Film.


 • Vizyon Tarihi: 14 Şubat 2013

  Zeynep Ergün’le evli, Esra ise Mert’le evlilik hazırlığındadır. Didem arkadaşları arasında tek bekar olarak kalmıştır. Didem hala Cem’den bir evlilik teklifi alamaması yüzünden evlenmeye giden yol adlı bir kitabı okumaya başlar. Kitapta okuduğu taktikleri sevgilisi Cem’in üzerinde denediği halde olaylar hiç ummadığı şekilde gelişir. Aynı zamanda ünlü bir oyuncu olan Cem’in yeni filminde başrolü paylaştığı Gözde yüzünden Didem’in kıskançlık krizleri başlar.

  Didem, Esra ve Zeynep’i de yanına alarak Cem’i gizlice takibe alması erkekler tarafından planlanan Mert’in bekarlığa veda partisinin ortaya çıkmasına sebep olur. Bekarlığa veda gecesinde yaşananlar bütün herkesin ilişkisinde sürprizlere yol açacaktır.


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler: Tüm Yorumlar için tıklayınız

  Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda

  • saane

   ii işte gzl :D

   2013-03-15
  • Yiğit Can Er

   kaç haftadır bu filmi bekliyorum,oyuculara bayılırım, hepsini çok seviyorum en fazla sedef avcı'yı seviyorum.

   2013-03-17

  Toplam 2 yorum.

  5,0

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Fragmanlar: Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda

 • Görseller: Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
  /Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/1/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/2/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/3/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/4/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/5/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/6/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/7/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/8/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/9/Sinema/Fotograflar/romantik-komedi-2bekarliga-veda/3994/10


ETKİNLİK TAKVİMİ