Tavuk Dünyası Yeni Konseptiyle Vialand AVM’de!

5

Tavuk Dünyası Yeni Konseptiyle Vialand AVM’de!

BTD Gıda, yeni markası Beyaz Tabak’ı Türkiye’nin ilk mega tema parkı ile alışveriş merkezi konseptini bir arada sunan Vialand’de açtı.

@istanbulnettr → 29 Mayıs 2013 Çarşamba • BTD Gıda, Tavuk Dünyasının ardından yepyeni konseptiyle müşterileriyle Vialand AVM’de buluşuyor. Tavuk Dünyası markasıyla 1 yılda birçok başarıya imza atan ve müşterileri tarafından dilden dile dolaşan BTD Gıda, Beyaz Tabak markasıyla restoran sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.

  BTD Gıda, yeni markası Beyaz Tabak’ı Türkiye’nin ilk mega tema parkı ile alışveriş merkezi konseptini bir arada sunan Vialand’de açtı. Alışveriş merkezlerinde alışılmış lezzetlerin dışına çıkan Beyaz Tabak, müşterilerine kırmızı ve beyaz etten oluşan özel reçeteli ürünleri ile farklı lezzetler sunuyor. Tadı damaklarda kalacak bu özel marineli lezzetleri ise kaliteli sunumlarıyla birleştiriyor. Ayrıca Tavuk Dünyası’nın hiçbir ürününde MSG kullanılmıyor.

  Zengin mönüsünü tabaklarına yansıtan Beyaz Tabak, kırmızı ya da beyaz eti bol yeşillikli muhteşem salatası, özel sosla harmanlanmış nefis makarnası ve buharda haşlanmış lezzetli sebzeleriyle sunuyor. Bu eşsiz lezzetleri tadı damağınızda kalacak tatlılarla sonlandırmak ise size kalıyor.

  Zengin mönü, kaliteli servis ve lezzetli yemekleri ulaşılabilir kılan Beyaz Tabak’ı siz de deneyin!

  why do wife cheat on husband how do i know if my wife has cheated go

 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Tavuk Dünyası Yeni Konseptiyle Vialand AVM’de!

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.


 • Görseller: Tavuk Dünyası Yeni Konseptiyle Vialand AVM’de!
  /Yeme-icme/Haberler/Fotograflar/tavuk-dunyasi-yeni-konseptiyle-vialand-avm-de-/15077/1/Yeme-icme/Haberler/Fotograflar/tavuk-dunyasi-yeni-konseptiyle-vialand-avm-de-/15077/2


ETKİNLİK TAKVİMİ