Yeni Knorr Fırında Et Çeşnileri

5

Yeni Knorr Fırında Et Çeşnileri

İki çeşniden diğeri olan Knorr Rulo Köfte Çeşnisi ise 500 gr kıyma ile kolayca hazırlanıyor. 500 gr. kıyma 1 paket Knorr Rulo Köfte Çeşnisi ve yarım bardak su ile yoğruluyor.

@istanbulnettr → 28 Haziran 2012 Perşembe • 28.06.2012

  Fırında tavuk çeşnileriyle lezzet tutkunlarına birbirinden farklı tatlar sunan Knorr şimdi de kırmızı et severlerin hayatına iki yeni lezzet kazandırıyor. Kırmızı etler için özel olarak hazırlanan Dömi Glas ve Rulo Köfte çeşnileri, paketin içinde sunulan fırın poşetiyle birlikte fırında muhteşem lezzetlere kolayca ulaşılmasına olanak veriyor.

  Türkiye’nin lezzet ustası Knorr, fırın çeşnilerinde büyük bir yeniliğe imza atıyor. Fırında tavuk çeşnileriyle büyük beğeni toplayan Knorr, kırmızı et için hazırlanan iki farklı çeşniyle iki pratik tarifi mutfaklara kazandırıyor. Kırmızı et severlerin kalbini çalmaya hazırlanan Knorr Et Çeşnileri, pişirilmesi ustalık gerektiren güç tarifleri, paketin içinde yer alan fırın poşetlerinin de yardımıyla herkes için kolayca hazırlanabilir kılıyor.

  Knorr şeflerinin usta dokunuşlarıyla harmanlanan “Dömi Glas” ve “Rulo Köfte” çeşnileri, kırmızı ete kattıkları muhteşem lezzetle sofraların vazgeçilmezi olmaya aday.

  İki muhteşem tarif Knorr ile sofralarda
  Knorr’un sunduğu iki özel çeşniden biri olan Dömi Glas ile lezzete ulaşmak oldukça kolay. Paket ile birlikte sunulan fırın torbasının içine yerleştirilen 500 gr. az yağlı kuşbaşı etin üzerine Knorr Dömi Glas Çeşnisi koyuluyor ve hafifçe sallanarak malzemenin etle karışması sağlanıyor. Ardından poşete 2 yemek kaşığı ayçiçeği yağı ve 2 yemek kaşığı su ekleniyor. Torbanın ağzı, paket içinde verilen klips ile bağlanıyor ve kürdanla 3 delik açıldıktan sonra 200 derece ısıtılmış fırının orta rafına yerleştiriliyor. Zaman dolduğunda fırından çıkarılan et tercih edilen garnitürle birlikte sıcak olarak servis ediliyor.

  İki çeşniden diğeri olan Knorr Rulo Köfte Çeşnisi ise 500 gr kıyma ile kolayca hazırlanıyor. 500 gr. kıyma 1 paket Knorr Rulo Köfte Çeşnisi ve yarım bardak su ile yoğruluyor. Bütün olarak rulo şekli verilen köfte paketten çıkan fırın torbasına yerleştirilerek 180 derece ısıtılmış fırında 40-45 dakika pişiriliyor. Knorr Fırında Rulo Köfte Çeşnisiyle pişen köfte, bütün veya dilimlenerek servis edilebiliyor.

  link my husband almost cheated on me how many women cheat on husbands
  chlamydia in women chlamydia men symptoms antibiotics for chlamydia and gonorrhea
  why men have affairs why are women unfaithful the unfaithful husband
  i dreamed i cheated on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend but i love him

 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Yeni Knorr Fırında Et Çeşnileri

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.ETKİNLİK TAKVİMİ