Kırıntı

5

Kırıntı
Kategori:Kafe
Mutfak Türü:Fusion
Adres:Ferit Tek Sokak No:15/1 Moda Kadıköy İstanbul Telefon:0216 346 07 70 Web:http://www.kirinti.com.tr


 • Kırıntı Restaurant – Cafe

  Kırıntı bugünkü çağdaş yaşam biçiminin gerektirdiği anlayışla ilk şubesini 1981’de açtı. Hızlı hareket eden hayatla özdeşleşebilmek için hafif ve taze, hızlı ve çağdaş yiyecekler yaratarak çağı yakalamak felsefesi Kırıntı’nın başlıca ilkesi olmuştu.

  Kırıntı, 1982 yılından başlayarak öncelikle birçok köklü eğitim kurumunun özel günlerinde catering hizmeti sağlayarak marka imajını pekiştirdi ve yaklaşık dört jenerasyon müşteriye sahip oldu. 1995`de Kırıntı, mağazacılık ve catering arasında tercih yapıp füzyon bir mutfak yaratmış ve hızla büyümüştür.

  Kırıntı mutfağı; tipik Akdeniz ve Amerikan mutfağının Türk damak tadının seçiciliği ile yorumlanmış bir tarzıdır. Kırıntı`nın mutfağını ve hedeflerini en iyi kendi müşterileri bilir. Lezzet, tarz, sunuş, çeşit, servis, idare gibi konularda test eder, dener ve tavsiyede bulunurlar. Kırıntı ekibi bu sese karşı her zaman duyarlıdır.

  Kırıntı’larda çorbalar, başlangıçlar, salatalar, burgerler, sandviçler, makarna çeşitleri, vejetaryen yemekleri, diet yemekler, dürümler, kahvaltılıklar, tatlılar ve içecekler sizleri bekliyor.
  Kırıntı’nın zengin füzyon mutfağından örneklere gelince Sote Mantar, Chicken Carpaccio, salatalar, Texas Beef Burger, tavuk sebzeli pita, makarnalar, Amerikan Peynirli Broccoli, diet et ve tavuk şişler, dil ızgara, New York Steak, baharatlı karidesler, püreli dana eti, kahvaltı tabağı, çikolatalı-ballı-reçelli krepler, milk shake çeşitleri, parmak balık, ıslak çikolatalı kek, tiramisu, banana split, meyve tabağı

  Kırıntı 1999 yılının 14 Şubat günü sevgili müşterilerine sevgililer gününde Erenköy’deki neşeli dükkanı hizmete sokarak, onlara verdiği değeri gösterdi. Kırıntı daha sonra Avrupa yakasında da bir şube açarak müdavimlerine seslenmeye devam etti. “Mekanlar, sadece insanların midelerini doyurmak için kurulmamalı, insanların ruhlarını da doyurmalıdır.” felsefesiyle hareket eden Kırıntı’larda aradığınız her tür yiyeceği şirin ve huzur veren dekorasyona sahip mekanlarda yiyebiliyorsunuz. Kırıntı Moda: Ferit Tek Sokak No: 15 / 1 Moda, Telefon: 0216 346 07 70
  Kırıntı Erenköy: Bağdat Caddesi No: 371 Erenköy, Telefon: 0216 356 64 68
  Kırıntı Nişantaşı: Abdi İpekçi Caddesi No:32 Nişantaşı, Telefon: 0212 291 26 92

  Park Yeri Yok

  Kredi Kartı: VISA-MASTER


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Kırıntı

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Kırıntı Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ