Çok Çok Thai Restaurant - Bar

5

Çok Çok Thai Restaurant - Bar
Kategori:Restoran
Mutfak Türü:Tayland Mutfağı
Adres:Tepebaşı Meşrutiyet Caddesi No:51 Beyoğlu İstanbul Telefon:0212 292 64 96 Web:www.cokcok.com.tr Faks:212 292 64 97


 • Türkiye`ye Tay mutfağını tanıtan ÇokÇok, farklı mimarisi ve otantik dekorasyonu ile ziyaretçilerine Uzakdoğu`nun gizemli ve büyüleyici havasını yaşatıyor. Kültürler arası lezzet köprüsü olarak uluslararası birçok ödülün sahibi Singapurlu mimar Kay Ngee Tan tarafından tasarlanan mekan, Farklı medeniyetlerin buluştuğu İstanbul`a yepyeni bir hayat katıyor.

  Tay mutfağının birbirinden özel yemekleriyle tanışacağınız ÇokÇok`ta yazın 70, kışın ise 60 kişiye hizmet verilebiliyor. İş toplantıları, iş yemekleri, öğlen partileri ve özel günleriniz için de ideal bir yer olan mekanda keyifli bir mola için dilerseniz asma katta bulunan sedirlerde de uzanarak yemek yiyebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

  "Chillout" ve "World music" eşliğinde keyifli saatler geçireceğiniz lounge barı, Uzakdoğu`ya özgü incelikteki servis anlayışı, zengin menüsü, modern ve egzotik atmosferi ile sevilen bir buluşma noktası olan ÇokÇok, yeni yılda da özel etkinlikleri ve seçkin mutfağıyla gündemde kalacak.

  Park Yeri Var

  Kredi Kartı: Visa-Master


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Çok Çok Thai Restaurant - Bar

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Çok Çok Thai Restaurant - Bar Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ