Galata Sensus Şarap Butiği

5

Galata Sensus Şarap Butiği
Kategori:Restoran
Mutfak Türü:Şarapevi
Adres:Bereketzade Mah. Büyükhendek Cad. No: 5 Kuledibi Beyoğlu İstanbul Telefon:0212 245 56 57 Web:www.sensuswine.com


 • Galata Sensus Şarap Butiği

  Sensus’a geldiğinizde, isterseniz, o şaraplardan birini, hatta yanında peynir bölümümüzden seçeceğiniz peynirinizi de alıp gidebilirsiniz. İsterseniz herhangi bir üzümün dört ayrı markadaki tadım setini peynir, galeta ve meyve eşliğinde deneyebilir, seçiminizi böyle yapabilirsiniz. Ya da bir şarap seçip barımızda keyifle yudumlayabilirsiniz.

  Neden Sadece Türk Şarabı?

  Şarabın anavatanı olan bu topraklarda dünyanın en güzel şaraplarının üretildiğine inanıyoruz. Kendi şaraplarımızın, kendi insanlarımız tarafından tam olarak bilinmesini istiyoruz. Cömert topraklarımızın tüm butik şarap üreticilerinin İstanbul’da tanınmasını istiyoruz.

  Galata gibi, İstanbul’un en önemli turistik bölgesinde, Türk turizminin sadece deniz, güneş, kum olmadığını göstermek istiyoruz. Dünyada söz sahibi olmaya başlayan ve yakın gelecekte Pazar payını katlayarak arttıracak olan Türk şaraplarının, şimdiden damaklarda yer edinmesini istiyoruz.

  Neden Ventus?

  Yeniden doğuş anlamına gelen Ventus, kendi bağlarımızda, yılda 30.000 şişe üretilir. Ventus’un aracı firma, pazarlama, reklam gibi giderleri olmadığı için en uygun satış fiyatı ile sunulur.
  Şişesi, İtalya’da özel olarak üretildi. Tortu birikmesini engelleyen şişe rengi sayesinde ışık şaraba zarar vermez ve şişe şekli üzüm aromalarının birbirine kaynaştırılmasına uygundur.
  2008 bağbozumu olan merlot, cabernet sauvignon ve shiraz kupajıdır.
  Damakta sırasıyla bıraktığı, Frenk üzümü, vişne, yeşilbiber, bitter çikolata ve tarçın aroması ile sonlanan genç bir kupajdır.

  Park Yeri Yok

  Kredi Kartı: Visa-Master


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Galata Sensus Şarap Butiği

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Galata Sensus Şarap Butiği Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ