Kethüda

5

Kethüda
Kategori:Restoran
Mutfak Türü:Akdeniz Mutfağı
Adres:Muallim Naci Caddesi No: 39 Ortaköy Beşiktaş İstanbul Telefon:0212 327 41 53 - 54 Web:http://www.kethuda.com Faks:0212 327 41 52


 • Ortaköy Hamamı olarak da isimlendirilen Hüsrev Kethüda Hamamı, Beşiktaş’ta Dereboyu Caddesi ile Muallim Naci Caddesi`nin kesiştiği yerde. Dünyaca ünlü Türk mimarı Mimar Sinan imzalı beş asırlık tarihi hamam, usta ellerin dokunuşuyla hiç bir unsur değiştirilmeden tamamen eskisine sadık kalınarak restore edildi ve Kethüda yaratıldı.

  Pazartesi-Perşembe arası 09.00-02.00, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 12.00-04.00 saatleri arasında hizmet veren işletme, konumuyla, gelen konukları içerideki tarihi dokuyla birkaç yüzyıl öncesine götürüyor, nostaljiyi yaşatıyor. Küçük yaşlarda ebeveynleriyle banyo ihtiyaçlarını karşılamak için buraya gelen konuklar, şimdi yepyeni bir anlayışla farklı lezzetleri tatma, güzel bir müzik eşliğinde geceyi yaşayabilme olanağı buluyor.

  Restaurant ve Bar olarak 200 kişilik kapasitesiyle hizmet veren Kethuda`da Akdeniz mutfağının seçkin ve lezzetli yemeklerini, iddialı risottoları bulabilirsiniz. Sunulan yemeklerde lezzet ve kullanılan çeşniler yönünden özümüzden kopmadan yeni sunumlar yaratmak arzusundalar. Hüsrev Kebabı Yoğurtlu ve Köy Usulü, Sebzeli Penne ve Porcini, Mantarlı Taglietelle, Safran Soslu Tavuk Göğsü, Kızartılmış Kılıç Balığı Limon ve Caper Beyaz Şarap Soslu, Tatlılardan Maskarpon Peynirli Tiramisu ve Peynirli Turta önerebileceğimiz seçenekler arasında.

  Yemekten sonra arka taraftaki Amerikan Bar`da ya da olduğunuz yerde eğlence devam ediyor. Yukarıda Vip Loung`ta ya da özel salonlarda yemeği tercih ettiyseniz aynı hizmeti orada da görebilirsiniz. Hafta içi öğlen ve akşam yemeği ve hafta sonu da farklı seçkin grupların canlı müziğini Kethuda’da bulmak mümkün. Mekanda bulunan bar sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet ediyor ayrıca yemekleri alacarte olarak yada özel hazırlanmış menüden sipariş verme imkanı da var. Ayrıca Kethuda yenilenen şarap menüsünü farklı ülkelerden ve yörelerden seçiyor ve Türkiye`nin en büyük şarap kavlarından birine sahip olmaktan gurur duyuyorlar. Kethuda yemeklerin porsiyonlanması, içerikleri ve sunumuyla geleneksel Türk örf ve adetlerindeki misafirperverliği yansıtıyor.

  Kethuda, restoran, bar ve belirli zamanlarda canlı performansların gerçekleştirildiği bir club olarak kullanıldığı gibi ayrıca her türlü organizasyonlar için kapılarını açık tutuyor; özel yemek organizasyonları, toplantı ve iş yemekleri, müzayedeler, sergiler, seçkin defileler ve aklınıza gelebilecek her şey.

  Dev ekranlarda maç izleme keyfini de yaşayabileceğiniz Kethuda’da konfor ve rahatlık adına herşey mevcut. Klima, otopark gibi tüm detaylar düşünülmüş. Visa ve Mastercard’ın geçerli olduğu mekana rezervasyonsuz gitmeyin.

  Adres: Muallim Naci Caddesi No: 39 Ortaköy
  Tel: 0212 327 41 53 – 54
  Faks: 0212 327 41 52

  Park Yeri Var

  Kredi Kartı: Visa-Master


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Kethüda

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Kethüda Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ