Lakerda Balık Restaurant

5

Lakerda Balık Restaurant
Kategori:Restoran
Mutfak Türü:Deniz Ürünleri
Adres:Cumhuriyet Cad. Sahil Yolu No:100 Küçükyalı Maltepe İstanbul Telefon:0216 489 85 83 - 0216 388 77 44 Web:www.lakerda.com.tr


 • Lüfer ve palamuttan hazırlanan envai çeşit yemek, geleneksel balık yemeklerine ayrı bir zenginlik katacak. Balığı evde yemeği sevmeyenler için özel bir alternatifimiz var: Balık Lakerda Restaurant`da yenir.

  İstanbul Anadolu yakası, Küçükyalı sahilinde yer alan lakerda balık restoranı seçkin ve çok çeşitli menüleri ile gelen konuklarına balık ziyafeti vermektedir. Lakerda restaurant İstanbul balık restaurantları arasında en eski mekanlarından biridir ilk günkü kalitesinden ödün vermeden 10 yıldır aynı adresinde müdavimlerine hizmet vermektedir. Lakerda sadece en iyi balık yiyebileceğiniz yer değil sadece ayrıca, özel konuklarınızı davet edebileceğiniz iş toplantılarınızı düzenleyebilceğiniz bir balık restaurantı olma özelliğinide taşımaktadır.

  Lakerda, muteşem görünümüyle bir doğa harikasını andıran, kışlık salonunda 120 kişiyi ve yaz aylarında bahçede 80 kişiye hizmet vermektedir.

  Yılların bilgi birikim ve tecrübesiyle donanmış güleryüzlü, profesyonel ekibiyle farklı bir hizmet vermenin gururu içerisindedir. İyi bir hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen ``Lakerda`` her zaman daha iyiyi taahüt eder. Lakerda, sizlere iyi bir ziyafet, çocuklarınıza ise çocuk odasında eğlenceli bir gün sunuyor. Çocuklarınızı hem eğlendirip hem eğitiyor.

  Lakerda balık severlere sunduğu eşsiz lezzet ve konukseverliği ile bir çok tanınmış iş adımı, gazeteciler, politikacılar ve sanat dünyasından bir çok müdavimi bulunmaktadır.

  Park Yeri Var

  Kredi Kartı: Visa-Master


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Lakerda Balık Restaurant

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Lakerda Balık Restaurant Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ