Ziyade Fasıl - Suadiye

5

Ziyade Fasıl - Suadiye
Kategori:Restoran
Mutfak Türü:Meyhane
Adres:Yazmacı Tahir Sokak. No:22 Sahilyolu - Suadiye Kadıköy İstanbul Telefon:0216.410.90.61 Web:www.ziyadefasil.com


 • ZİYADE FASIL (Suadiye – Levent)
  ANADOLU YAKASINDA EĞLENCE ŞİMDİ BAŞLADI…

  İstanbul’un en nezih muhitlerinden 3. Levent’te hizmet veren Ziyade Fasıl yeni şubesiyle Suadiye’de de haftanın 7 günü akustik fasılla müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor.

  Saat 21.00’da başlayan akustik fasıl 00.30’a kadar devam ediyor. Fasıl aralarında da Dj performansı ile herkesin eşlik edebileceği muhteşem bir eğlenceye sahip Ziyade Fasıl’da Aşçı Başı Mustafa Alkan’ın Türk Meyhane Mutfağından özenle seçip hazırladığı meze ve yemekleri, deneyimli servis personelinin güler yüzüyle konuk oluyor müdavimlerinin masalarına…

  İş yemekleri, doğum günü ve düğün gibi organizasyonlara özel ve esnek uygulamaların da yapılabiliyor olması ZİYADE FASIL’ı ayrıcalıklı kılan unsurların başında geliyor.
  Bu ayrıcalığı VIP Loca bölümünde tatmak isteyenler de her iki mekânda da unutulmamış, magazin dünyasının birçok ünlüsünün de tercih ettiği mekânda eğlence her geçen dakika doruğa ulaşıyor.

  Gecenin başından sonuna kadar mekânın sahipleri Rıza Akkaş ve Özlem Mekik hizmetin ve eğlencenin kalitesi ile birebir ilgileniyor.
  Gecenin sonunda ise o güzel yemeklerin doyumsuz tadı damağınızda, koca bir gece çılgınca eğlenmenin yorgunluğu ayaklarınızda, en kısa zamanda yine buluşmak üzere diyerek veda edeceğinizin garantisinin verildiği bu mekânda “kalite” kelimesine farklı ancak hoş bir anlam katılıyor…

  Park Yeri Var

  Kredi Kartı: Visa-Master


 • Yorumlar ve Derecelendirmeler:

  Ziyade Fasıl - Suadiye

  Herhangi bir yorum ve oylama yapılmadı, ilk yorumlayan ve oylayan siz olun.

  5

  Yorumda Görülecek İsminiz

  Doğrulama kodunu eksiksiz giriniz.

 • Ziyade Fasıl - Suadiye Haritadaki YeriETKİNLİK TAKVİMİ