Ayakkabı ve Çantadaki Romantik Uyum Greyder`de

Tarihler: 11 Aralık 2012 Salı ~ 31 Aralık 2012 Pazartesi

Firma: Greyder

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 11, 2012 ~ Ara 31, 2012

Şehirli kadının şıklığı kadar rahatlığını da ön planda tutan Greyder ayakkabılar asil, modern ve stil sahibi… Seçiminiz hangisi olursa olsun Greyder bu kış hep yanınızda. Üstelik bu kış ayakkabılarınızın tamamlayıcısı en şık çantalarınız da Greyder mağazalarında…

Greyder; The Naturalist, New Modern ve City Style Koleksiyonları ile 2012- 2013 Kış Sezonu’nda kentin kalbine konforlu ve asil adımlar atıyor…

Şehirli Kadının Gündüz ve Şıklığını Greyder Tamamlıyor
Şehirli Greyder kadını, spor ve rahat ayakkabılarla özgür ruhunu yansıtırken feminen şıklığından da ödün vermiyor. Sıra dışı ve zarif detayların öne çıktığı koleksiyonda genç ve dinamik tarzını kendi yaratıyor.

Kimi romantik, kimi kozmopolit, kimi cesur, kimi içe kapanık, kimi gece bile uykusuz, kimi gündüz bile masalsı, kimi bir çocuk kadar korumasız, kimi tam anlamı ile asırlık… Kimi asla vazgeçilmez, kimi ise hep özlem duyulan.

Şehrin kalbi, City Style serisinde bir araya geliyor. İşlevsel ve teknolojik tasarım zıtlıklarıyla yan yana kullanılıyor. Özellikle daha yumuşak derilerle çalışılmış teknolojik tarz ve çok fazla vurgulanan rahat görünüm kış sezonu için ideal bir uyum sağlıyor.

Siyah ve kahvenin yoğunluğunu yanı sıra honey gold ve cobalt mavi tonları ise seçenekler arasında sunuluyor. City Style ruhunu sizin şehrinizden alıyor, siz nereye giderseniz gidin şehrinizin ruhu bu seri ile size eşlik ediyor.

2012- 2013 kış sezonunda Greyder ürünleri ile daha sağlam ve daha şık adımlar sizleri bekliyor.

Yılbaşı 2013

Ayakkabı ve Çantadaki Romantik Uyum Greyder`de

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.