Prima Tüm Anne ve Bebekleri 18 Ekim’de Zorlu Center’a Davet Ediyor

Tarihler: 13 Ekim 2014 Pazartesi ~ 13 Aralık 2014 Cumartesi

Firma: Prima

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 13, 2014 ~ Ara 13, 2014

Prima, “Sevgi, Uyku ve Oyun” isimli dünya çapındaki yeni kampanyasını 18 Ekim Cumartesi günü İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştireceği dev etkinlikle kutlayacak.

Tüm anne ve bebeklerinin davetli olduğu etkinliğe şarkılarıyla renk ve keyif katacak Şevval Sam, Prima ile gerçekleştireceği yeni projesini ilk kez burada açıklayacak.

P&G’nin lider bebek bezi markası Prima, “Sevgi, Uyku ve Oyun” isimli dünya çapındaki yeni kampanyasını 18 Ekim Cumartesi günü İstanbul, Zorlu Center PSM’deki özel fuaye alanında gerçekleştireceği dev etkinlikle kutlayacak. Saat 11.00’de başlayacak ve 17:30’a kadar sürecek etkinlikte anneler bebekleriyle Prima’nın sevgi, uyku ve oyun anları için özelleştirilmiş aktivite alanlarını ziyaret edebilecek.

Prima Uzman Kurulu Tüketicilerle Buluşuyor

Şenlik havasında geçecek etkinlikte, annelerin bebekleriyle birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri özel aktivite alanları yer alacak. Ziyaretçiler alanında uzman 5 doktor ve 1 psikologdan oluşan Prima Uzman Kurulu üyeleriye de uyku, oyun ve sevgi üzerine sohbet etme şansı yakalayacak. Şevval Sam’ın şarkılarıyla da renklenecek etkinlikte, sanatçı ile Prima’nın gerçekleştirecekleri projenin duyurusu da yapılacak.

Sevgi, Uyku ve Oyun Alanlarında Ziyaretçileri Bekleyen Sürprizler

“Sevgi” alanında anneler bebekleriyle birlikte yoga yapılabilecek, özel tasarlanan üç boyutlu teknoloji sayesinde ziyaretçiler bebeklerinin gözünden dünyaya bakabilecek. “Uyku” alanında ziyaretçiler bebekler için kesintisiz uykunun önemine ilişkin ipuçlarını dinleyebilecek, ve bebeklerinin uyku anlarını fotoğraflayabilecek. Ayrıca bu alanda dileyenler Prima’nın özel ninni arşivinden bebeği için beğendiği ninnileri seçebilecek. Hayatı dokunarak keşfetmeye meraklı bebekler için özel “keşif halısı”, “el ile boyama duvarları”ndan oluşan “oyun” bölümünde ise uzman kişiler tarafından bebeklerin gelişimleri için büyük önem taşıyan oyunlar hakkında ipuçları verilecek.

Etkinliğe katılım için servis araçları 18 Ekim Cumartesi günü Beşiktaş, Mecidiyeköy ve Kadıköy’den hareket edecek. Detaylı bilgi için www.facebook.com/PrimaDunyasi/ adresinde yer alan Sevgi, Uyku & Oyun sekmesi ve www.prima.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

Prima Tüm Anne ve Bebekleri 18 Ekim’de Zorlu Center’a Davet Ediyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT