5M Migroslarda Aşure Şenliği

Tarihler: 26 Ocak 2008 Cumartesi ~ 27 Ocak 2008 Pazar

Firma: Migros

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 26, 2008 ~ Oca 27, 2008
5M MİGROSLARDA AŞURE ŞENLİĞİ
Migros’un geçtiğimiz Eylül ayında hayata geçirdiği yeni formatı 5M’ler vaat ettiği ayrıcalıklı hizmetleri tüm hızıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor. 5M formatının vazgeçilmez unsuru olan mağaza içi mutfaklarda hazırlanan aşureler, 26-27 Ocak tarihlerinde tüm müşterilere sunulacak. Migros, tüm müşterilerini 26-27 Ocak tarihlerinde en güzel geleneklerimizden biri olan ‘aşure’ ile ağırlamak için 5M Beylikdüzü, 5M Ankara ve 5M Antalya mağazalarına bekliyor.

‘Hiper ucuzluk, özgür alışveriş’ sloganıyla hizmet vermeye başlayan 5M Migroslar, müşterileri için düzenlediği çeşitli aktivitelerle alışverişi iyi bir deneyim ve keyfe dönüştürmeye devam ediyor. 5M Beylikdüzü, 5M Ankara ve 5M Antalya’da 26-27 Ocak tarihlerinde mağazayı ziyaret eden müşteriler, bu kez en güzel geleneklerimizden ve tatlarımızdan biri olan aşure ile ağırlanacaklar.

Geçtiğimiz Eylül ayında müşterilerinin karşısına yepyeni bir formatla çıkan Migros Türk T.A.Ş, 5M’lerle en yüksek kalitedeki ürünü en iyi fiyattan sunuyor. Bunun yanı sıra, mağaza içindeki farklı ödeme noktalarından mağaza içi özel aktivitelere kadar değişik uygulamalarla, mağazayı ziyaret eden müşterilerine ‘ayrıcalıklı’ bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

5M Migros mutfakları alışveriş keyfine ‘lezzet’ katıyor
5M Migros mutfaklarında, mevsime ve döneme göre ilginç yemekler, değişik tatlar, değişik lezzetler hazırlanıp mağaza müşterilerine mutfakta tattırılıyor. Türkiye’nin değişik illerinden bölgesel yemeklerin yanı sıra farklı ülkelerin artık ‘bizden’ sayılan lezzetleri de Migros mutfaklarından tüketicilere ikram edilerek, onların beğenisine sunuluyor. 5M Migroslar’daki mutfaklardan çıkan değişik tatlar, müşterilerin alışveriş keyfine ‘lezzet’ katıyor.

Türk geleneklerinde önemli bir yeri olan, Türk mutfağının en önemli lezzetlerinden aşure de bu aktiviteler çerçevesinde, 26-27 Ocak tarihlerinde üç ildeki 5M’lerde Migros müşterilerine ikram edilecek. 5M mutfaklarında değişik lezzetler, değişik sunuşlar, pratik yemek yapma bilgileri mağazada müşterilere sunuluyor. Türk geleneklerinde önemli bir yeri olan, Türk mutfağının en önemli lezzetlerinden aşure de bu aktiviteler çerçevesinde, 26-27 Ocak tarihlerinde üç ildeki 5M’lerde Migros müşterilerine ikram edilecek.

Sürekli gelişime olan inancı sayesinde kendisini sürekli yenileyen ve Türk perakende sektöründeki liderliğini her geçen gün daha da pekiştiren Migros Türk T.A.Ş, tüm müşterilerini 26-27 Ocak tarihlerinde 5M Beylikdüzü, 5M Ankara ve 5M Antalya’daki mağazalarındaki ‘aşure şenliğine’ bekliyor.

Migros Aşure Şenliği
Tarih: 26-27 Ocak 2008
Yer: 5M Beylikdüzü, 5M Ankara, 5M Antalya


5M Migroslarda Aşure Şenliği

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT