Akay`dan Gelinlik Alın, 7 Ağacınız Olsun !

Tarihler: 01 Eylül 2008 Pazartesi ~ 04 Eylül 2008 Perşembe

Firma: Akay Gelinlik

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 1, 2008 ~ Eyl 4, 2008

Akay Gelinleri Önce Doğaya "Evet" Diyor !

Akay Gelinlik, ülkenin en geniş sivil katılımlı örnek projesi olan 7 ağaç ormanları projesini gerçekleştiren ÇEKÜL ile işbirliği yaptı. Akay’dan gelinlik alan herkesin 7 ağacı olacak. Böylece çiftler geleceklerine 2 kere yatırım yapmış olacaklar.

Birlikteliğinize sevdiğiniz insanla adım attığınız bu özel gününüzde kişiye özel dikimiyle yıllardır hizmet veren Akay, gelecekte daha iyi bir nesil yetiştirmek ve çocuklarımıza daha yeşil bir ortam bırakmak için Akay‘dan gelinlik alan her gelin adayı adına 7 ağaç dikecek.

Dünyamızın ve ülkemizin yeşilini, ormanlarını ve yaşam kaynaklarını hızla yitirdiği şu günlerde, kullandığımız sudan soluduğumuz havaya, verimli topraklardan canlı çeşitliliğine kadar yaşamsal kaynaklarımız hızla tükenmekte. Bu tehditler ve küresel ısınma nedeniyle yılda kişi başına 7 ağacımızı yitiriyoruz.
Bundan yola çıkarak Akay Gelinlik olarak Çevre Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı ÇEKÜL’ün kampanyasına yeni evlenen çiftlerle destek veriyoruz. Böylece Akay’dan gelinlik alanlar önce doğaya evet diyecekler, üstelik yüzde 50’ye varan indirimlerle…

Siz de adım atığınız bu özel gününüzde hem doğayı korumak hem de rüya gibi bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız Akay Gelinlik mağazalarına uğramalısınız.

Akay`dan Gelinlik Alın, 7 Ağacınız Olsun !

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT