Aygaz´dan 50. Yıl Hediyesi: Ev Tüpü Alana 50 TL Worldpuan Hediye

Tarihler: 16 Şubat 2011 Çarşamba ~ 16 Mart 2011 Çarşamba

Firma: Aygaz

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 16, 2011 ~ Mar 16, 2011

Aygaz, 50. yılına özel olarak; Yapı Kredi Bankası ile “Aygaz’ın 50. Yılında 50 TL Worldpuan” kampanyası düzenliyor. 15 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında sürecek olan kampanyada, Worldcard ile tek ödemeyle yapılan birinci ev tüpü alışverişine 5 TL, ikinci ev tüpü alışverişine 5 TL ve üçüncü ev tüpü alışverişine 40 TL olmak üzere, toplamda 50 TL değerinde Worldpuan kazanma veya 5 taksitte ödeme fırsatı sunuluyor.

Aygaz, “50. Yılında 50 TL Worldpuan” sloganıyla başlattığı kampanya ile toplamda 50 TL değerinde Worldpuan kazanma fırsatı veya 5 taksitte ödeme imkânı sunuyor.

Aygaz, “50. Yılında 50 TL Worldpuan” fırsatı veren kampanya ile Tüpgaz sektöründe bugüne kadar verilmiş en büyük hediyeyi müşterilerine sunuyor. Kampanya kapsamında, 15 Şubat–15 Nisan tarihleri arasında Yapı Kredi World üye işyeri olan Aygaz bayilerinde, Worldcard’la tek ödemede yapılan birinci ev tüpü alışverişine 5 TL, ikinci ev tüpü alışverişine 5 TL ve üçüncü ev tüpü alışverişine 40 TL Worldpuan hediye ediliyor. Kampanya ile Aygaz müşterileri, toplamda 50 TL değerinde Worldpuan kazanma fırsatı veya 5 taksitte ödeme imkânı yakalıyor.

Uygulamadan yararlanmak isteyen her müşteri kampanyadan toplamda maksimum 50 TL değerinde Worldpuan kazanabilecek. Kampanya 50 TL üzerindeki peşin ve taksitli alışverişlerde geçerli olacak. Kampanya kapsamında Anadolubank, Fortis ve Vakıfbank Worldcard’ları da kullanılabilecek.

Müşterinin isteği doğrultusunda peşin ödemelerde, ilk iki tüp alışverişinde 50 TL ve üzeri işlemlerde sistem tarafından otomatik olarak 5 TL değerinde Worldpuan tüketicinin kartına anında yüklenecek. Üçüncü tüp alışverişinde kazanılan 40 TL değerindeki son Worldpuan ise kampanya sonunda karta yüklenecek. Bu puanlar 3 Mayıs 2011 tarihine kadar kullanılabilecek. Ödeme şeklinin taksitli olarak seçilmesi durumunda, tüketici 2 taksit veya 5 taksitle alım yapabilecek.

Aygaz´dan 50. Yıl Hediyesi: Ev Tüpü Alana 50 TL Worldpuan Hediye

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT