Bellona Farklı Coolline Serisinde Yaşanıyor

Tarihler: 10 Aralık 2007 Pazartesi ~ 12 Aralık 2007 Çarşamba

Firma: Bellona

Telefon: 444 33 99

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 10, 2007 ~ Ara 12, 2007
BELLONA FARKI COOLLINE SERİSİNDE YAŞANIYOR
Ev modasının öncüsü Bellona, özgün tasarımlarıyla farklılaşan yeni ve modern ürün konseptleri ile dekorasyona yön vermeye devam ediyor. Bellona’nın 2007’de damgasını vuran “Coolline” serisi içerisinde yer alan iki özel koleksiyon ürünü “Linea” ve “Tiamo” oturma grupları, büyük beğeni topluyor...

Ev modasının öncüsü Bellona, dinamik, canlı ve modern dekorasyon yaklaşımı ile yarattığı Bellona dünyasında yeni ürün grupları ile farklılık yaratmayı sürdürüyor. Özgün modelleri tek çatı altında sunarak, tüketiciye ev dekorasyonu ihtiyacını karşılarken büyük kolaylık sağlayan Bellona, “Coolline” serisindeki Linea ve Tiamo oturma grupları ile tasarımdaki iddiasını bir kez daha kanıtlıyor.

Bellona Linea koltuk ve köşe takımı, salonlarında modayı takip ederek farklılık yaratmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden birini oluşturuyor. Modern çizgiler kullanılarak tasarlanan, deri ve kumaş uyumunu ön planda tutan Linea, siyah rengi ile salonlarda asil bir duruş sergiliyor. Takımın modern çizgisine eşlik eden ve koltuk kenarlarında kullanılan metal şeritleri ve çift taraflı deri ve kumaş uygulamalı yastıkları ile Linea, zarif ayrıntılarla tamamlanıyor.

Yastıkların üzerinde kullanılan düz çizgili ışıltılar sayesinde Bellona, koltuk takımına estetik ve modern bir görünüm de katıyor. Tasarımı kadar konfor açısından da ayrıcalıklı bir performans sergileyen Linea, geniş oturma alanları ve rahat dokusu ile farklılık yaratıyor. Kullanım kolaylığı ile de dikkat çeken Linea, yatak olabilen üçlü kanepesi, sandığa dönüşebilen ikili koltuk opsiyonu ile beklentilerin ötesine geçiyor. Linea köşe takımı bir adet köşe ünitesi ve bir tane tekli koltuk ünitesi ile dar alanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.

Bellona Coolline Serisi’nde yer alan ve geniş mekanlar için tercih edilebilen Tiamo koltuk takımı ise üçlü ve ikili koltuğu, iki şık berjeri ile salonlarında modern tarzı benimseyenlere sesleniyor. Zarif çizgilerine paralel deri ve kumaş uyumunu ön plana çıkaran Tiamo’nun, kırlentleri de çift taraflı yani deri ve kumaş olarak ayrı ayrı kullanılabiliyor. Tiamo’nun oturma alanlarındaki yuvarlak ve iç bükey tasarımındaki modern çizgisine, ayak kısımlarında kullanılan şık ve zarif taşlar eşlik ediyor. Tüm ayrıntıların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Tiamo, yatak olabilen üçlü kanepesi, sandığa dönüşebilen ikili koltuk opsiyonu ile de büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Modern tasarımı, rahatlığı ve opsiyonel kullanımı ile dikkat çeken Tiamo koltuk takımı ve zarif ve asil duruşu ile Linea Koltuk Takımı Bellona’nın, Türkiye çapında yayılmış 800’ü aşkın bayisinde tüketici ile buluşuyor.
www.bellona.com.tr
Tüketici hattı: 444 33 99

Bellona Farklı Coolline Serisinde Yaşanıyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT