Bellona ile Alışverişi Keyfe Dönüştürün

Tarihler: 18 Aralık 2006 Pazartesi ~ 21 Aralık 2006 Perşembe

Firma: Bellona

Telefon: 0800 361 89 86

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 18, 2006 ~ Ara 21, 2006

2007 Ev Modasında Bellona Uyumu
BELLONA İLE ALIŞVERİŞİ KEYFE DÖNÜŞTÜRÜN

Ev modasının öncüsü Bellona, artık ev dekorasyonuna ait her çeşit ürünü gözkamaştıran bir uyum içinde tek çatı altında sunarak, tüketiciye ev dekorasyonu alışverişlerinde büyük kolaylık sunuyor.

Kendine özgü başarılı tasarımları ile “Ev Modası”nın öncülüğünü üstlenen Bellona, değişen yaşam koşullarına göre çizgisini, ürünlerini ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek ev dekorasyonunda yeni trendleri belirlemeye devam ediyor.

Ev dekorasyonunda uyumu yakalamak için çaba ve zaman kaybına son vermeyi amaçlayan Bellona birbiri ile uyumlu birçok farklı modeli tek mekanda bir araya getiriyor. Koltuktan halıya, yatak odasından yemek odasına, tablodan nevresim takımına kadar evi tamamlayan her çeşit ürünü bir bütünlük içinde tüketicisine sunan Bellona, ev dekorasyonu alışverişini eziyetten çıkartıp zevke dönüştürüyor. Yeni tasarımları ve koleksiyonları ile de modayı evlere taşıyan Bellona, koltuk kumaşı renginden halı rengine kadar birbirini tamamlayan birçok modeli kırlentler, tablolar gibi şık aksesuarlar ile gözler önüne seriyor.

Dünya standartında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun mobilya ve ev tekstil ürünleri sunan Bellona, panel mobilya, oturma grupları, yatak, halı ve ev tekstil ürünlerinden oluşan ürün grupları ile yaşadığı mekana özen gösterenlerin beğenisini topluyor.

2007’de de yaşadıkları mekanda estetiik ve uyumu yakalamak isteyenler için Bellona, Türkiye genelinde 800’e yakın bayisi araclılığı ile tüketici ile buluşuyor.

www.bellona.com.tr
Tüketici hattı: 0800 361 89 86

Bellona ile Alışverişi Keyfe Dönüştürün

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT