Bosch, 2011 Yılı İçin Bizim Dileğimiz, Sizin Tüm Dilekleriniz Diyor

Tarihler: 24 Aralık 2010 Cuma ~ 31 Aralık 2010 Cuma

Firma: Bosch

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 24, 2010 ~ Ara 31, 2010

Bosch Ev Aletleri, yaklaşan yılbaşı öncesinde yepyeni bir interaktif uygulamaya imza attı: “2011 Dilek Bulutu”. www.dileginizdilegimiz.com adresinde yer alan kampanya kapsamında kullanıcılar, hem yeni yıl dileklerini tüm internet kullanıcıları ile dilek bulutunda paylaşma imkanına sahip oluyor hem de Bosch Ev Aletleri’nden 50 TL tutarında hediye çeki kazanma şansı elde ediyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yeni yıl arifesinde yepyeni bir interaktif uygulama ile sevenlerinin karşısında. İçinde binlerce kişinin paylaştığı dilekleri barındıran Bosch 2011 Dilek Bulutu, internet platformundaki klasik yeni yıl kutlama mesajlarına farklı bir alternatif sunmakla kalmıyor tüm katılımcılar arasında yapılacak çekilişle 100 şanslı üyeye, 50 TL tutarında Bosch Ev Aletleri hediye çeki kazanma şansı da veriyor. Binlerce kullanıcının yeni yıla dair beklenti ve özlemlerinden oluşan dilek bulutunda, kullanıcılar farelerinin (mouse) ileri - geri hareketleriyle ilerleyebiliyor, istedikleri dileğe tıklayarak dilek sahiplerini görebiliyor ve dileklerini paylaşabiliyor. Dileklerinizi Bosch ve tüm Türkiye ile paylaşmanın tam sırası!

31 Aralık 2010 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya katılmak isteyen herkesin, www.dileginizdilegimiz.com adresine girerek, yeni yıla dair en az bir, en fazla üç dileğini paylaşması yeterli. Uygulamanın çıkış noktası, her yeni yıl ve beraberinde getirdiği yeni beklentiler. Bosch diyor ki; “Kimimiz evlilik hayali kurar, kimimiz terfi. Kimimiz takımının şampiyonluğunu arzu eder kimisi de yeni bir iş… Peki sizin dileğiniz ne? www.dileginizdilegimiz.com’da dileklerinizi bizimle ve tüm Türkiye ile paylaşın, birleştikçe büyüyen dileklerle dolu bulutumuzla 2011 yılını karşılayalım!”

Bosch, 2011 Yılı İçin Bizim Dileğimiz, Sizin Tüm Dilekleriniz Diyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT