Burhan Öçal Derimod Shoes’a Uğurlu Geldi

Tarihler: 14 Ağustos 2006 Pazartesi ~ 15 Ağustos 2006 Salı

Firma: Derimod Shoes

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 14, 2006 ~ Ağu 15, 2006
Tanıttığı modeller yok sattı
Burhan Öçal Derimod Shoes’a uğurlu geldi

Perkisyonun dünyaca ünlü starı ile bu yaz tanıtım atağına kalkan Derimod Shoes, tanıtımda doğru ünlü seçiminin meyvelerini topluyor. Derimod Shoes kampanyası için gazete ve dergilere verilen Burhan Öçal’lı reklamlarda yer alan ayakkabılar yok sattı. Reklamlarda kullanılan modellerden biri ise kapışıldı.

Ayakkabı sektörü satışlardaki durgunluktan yakınırken, sezona Burhan Öçal’lı kampanya ile hızlı bir giriş yapan Derimod’ta sezon beklentilerin ötesinde başarılı geçti. Derimod Shoes kampanyası için gazete ve dergilere verilen Burhan Öçal’lı reklamlarda yer alan ayakkabılar kapışıldı. Derimod Shoes’un yazlık koleksiyonunda yer alan ve reklamlarda sıklıkla kullanılan dolgu topuklu modellerden biri ise 5 bin çiftlik satışıyla rekor kırdı.

Derimod Shoes’un Burhan Öçal ile yürüttüğü kampanya ilgili bir açıklama yapan ve kampanyanın nın çok başarılı olduğunu kaydeden Sedef Orman, “Ayakkabıda tahta dolgu topuklu, kırmızı bu senenin tüm trendlerini yansıtıyor ama satın alanların çoğunda Burhan Öçal hayranlığının da etkisi büyük. Çünkü sevgili Burhan Öçal’ın görsellerindeki ayakkabılar yok satıyor. Artık müşterilerimizden gelen ‘Gazetedeki reklamınızda bulunan şu ayakkabıyı istiyoruz’ talepleri bize çok olağan geliyor. Örneğin Burhan Öçal’ın reklam görsellerinde yer alan tek bir modelden iki ayda toplam 5 bin adet sattık” diye konuştu.
Burhan Öçal Derimod Shoes’a Uğurlu Geldi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT