Casio Saatleri Protrek Seisinden PRG-200T

Tarihler: 14 Aralık 2009 Pazartesi ~ 14 Ocak 2010 Perşembe

Firma: Casio

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 14, 2009 ~ Oca 14, 2010

Dağcılık, trekking, dalış gibi doğa sporlarıyla ilgilenenlerin gözdesi olan CASIO PROTREK serisi saatlere yeni bir üye daha PRG-200T.

Eğer outdoor sporlarının meraklıları arasındaysanız bu seriyi yakından tanımalısınız. Zemin aydınlatma, ısı, rakım ve barometrik basınç ölçümünün yanısıra pusula, kronometre gibi fonksiyonlarla donatılan PRG-200 modelleri güneş enerjisi ile çalışıyor. Bu serinin zaman fonksiyonları ise dünya saati , tam otomatik takvim , bulunduğunuz yerdeki gün doğumu ve batımı saatleri göstergesi… Tüm bu özelliklere ek olarak saatin pil seviyesini göstergesi de mevcut.

Outdoor severlerin gözdesi olacak bu modeller titanyum ve silikon kordon alternatifleri ile seçkin satış noktalarında bekliyor.

Casio Saatleri Protrek Seisinden PRG-200T

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.