Çikilopları Üret, Hediyeleri Kap!

Tarihler: 15 Nisan 2011 Cuma ~ 15 Mayıs 2011 Pazar

Firma: Saray Gıda

Paylaş:

2 Yorum:

istanbul.net.tr Nis 15, 2011 ~ May 15, 2011

Çikilop; birbirinden eğlenceli oyunlarla “cikilop.com.tr” adresinde kendi Çikiloplarınızı üretmeye davet ediyor.

Gençlerin ve çocukların vazgeçilmezi Çikilop, çocukları mutlu edecek projelere imza atmaya devam ediyor. Yeni hayata geçen web sayfası cikilop.com.tr adresiyle çocukların eğlence dünyasına yeni bir sayfa ekleyen Saray, çocukların oyun ihtiyaçlarını zararlı içeriklerden uzak, eğitici bir yaklaşım ile karşılıyor.

Çocukların fiziksel ve psikolojik gelişiminde oyun oynamanın önemli bir ihtiyaç olduğunu belirten Saray Ürün Yöneticisi Tülin Topçu, ürün içeriklerine dair bilincin küçük yaşlardan itibaren kazanılması için cikilop.com.tr web sayfasını hayata geçirdiklerini söyledi. Tülin Topçu, “Böylelikle çocuklar hem oyun oynuyor hem de ürün içeriğine dair bilgiler ediniyorlar. Kısacası, çocuklarımızı hem eğlendiriyor hem de bilinçlendiriyoruz” diye konuştu.

Cikilop.com.tr sitesine üye olanların kendi Çikilop fabrikasını kurduğunu, birbirinden eğlenceli ve öğretici oyunlarla Çikiloplarını ürettiğini söyleyen Tülin Topçu, Çikilop paketlerinden çıkan şifrelerle daha fazla oyun oynama şansına da sahip olunduğuna değindi.

Çikilopları Üret, Hediyeleri Kap!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

cikilopu beğenerek yiyorum
BEN ÇİKİLÖP YEDİM VE HAYATIMDA ONUN KADAR GÜZEL ÇİKOLATA YEMEMİŞTİM
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT