Elif Şafak Çırağan`da `Aşk`ı Okuyacak

Tarihler: 06 Mayıs 2009 Çarşamba ~ 06 Mayıs 2009 Çarşamba

Firma: Çırağan Palace Kempinski

Adres: Çırağan Cad. Beşiktaş Beşiktaş İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 6, 2009 ~ May 6, 2009
ELİF ŞAFAK ÇIRAĞAN`DA "AŞK"I OKUYACAK
Çırağan Palace Kempinski, kültür sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekledi: "Çırağan Okumaları ve İmza Günleri". Yazarların yeni kitaplarından okuma yapacağı, sonrasında kitaplarını imzalayacağı bu etkinliklerin ilki 6 Mayıs 2009 Çarşamba Elif Şafak`la gerçekleşecek. Elif Şafak yeni kitabı Aşk`tan okuma yapacak.

Kalem Ajans ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikler Haziran`da devam edecek, yazın Çırağan Okuma ve İmza Günleri`ne ara verilecek ve Eylül 2009`da her ay bir yazar olmak üzere tekrar başlanacak.

Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisi`nde Mayıs 2007`deki açılışından bu yana İsmail Acar`dan Fikret Otyam`a altı haftada bir değişen sergilerle pek çok değerli sanatçı; her sergi süresince bir kez Şebnem Yüce moderatörlüğünde düzenlenen "Çırağan Sohbetleri"nde ise Selim İleri`den Çolpan İlhan`a pek çok yazar ve akademisyen İstanbullularla buluştu. Çırağan Okumaları ve İmza Günleri`nin de diğer etkinlikler kadar ilgi çekmesi bekleniyor.

Çırağan Okuma ve İmza Günleri - Elif Şafak, "Aşk"
6 Mayıs 2009 Çarşamba, saat 17.00-18.30
Çırağan Sarayı, Mabeyn Salonu.
Katılım ücretsizdir; rezervasyon zorunludur. Lütfen 0212 259 03 73`den yer ayırtınız. Detaylı bilgi için 212 / 259 03 73 no`lu telefondan Halkla İlişkiler Müdürü Çiler İLHAN ile görüşebilirsiniz. / ciler.ilhan@kempinski.com


Elif Şafak Çırağan`da `Aşk`ı Okuyacak

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT