Gondol Mutfak Gereçleri krize rağmen büyümeyi sürdürüyor.

Tarihler: 16 Mart 2009 Pazartesi ~ 18 Mart 2009 Çarşamba

Firma: Gondol Mutfak Gereçleri

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 16, 2009 ~ Mar 18, 2009
Gondol Mutfak Gereçleri krize rağmen büyümeyi sürdürüyor.
Son 6 ayda 5 farklı tasarımı daha ürün yelpazesine katan Gondol, ihracat yaptığı ülke sayısını da 40’a çıkardı.

Mutfaklarda moda yaratan tasarımlarıyla dikkat çeken Gondol, global krize rağmen büyümeye devam ediyor. 200’ü aşan ürün çeşidine ulaşan Gondol, ihracat yaptığı ülke sayısını da 40’a çıkardı. Tasarımlarını Costa Rica’dan Filipinlere, Arjantin’den Güney Afrika’ya kadar tüm dünyaya satan Gondol gözünü yeni pazarlara dikti. Gondol’un 2009’daki yurtdışı hedefini Avrupa’daki tüm büyük zincir marketlere girmek olarak açıklayan Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akçebe şöyle konuştu:

“Gondol 2008 yılından itibaren markalaşma çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. Bu konuda da bizim en büyük dayanağımız tasarımlarımız oldu. Gondol her zaman fonksiyonelliği ön planda tutarak tasarımıyla da farklılaştı. Bizim krizde aldığımız en önemli karar başlattığımız büyüme sürecini durdurmamaktı. Şu anda gerek yurtdışı gerekse Türkiye içinde ulaştığımız noktalar da bize ne kadar doğru bir karar verdiğimizi ispatlıyor. Biz her ay yeni bir tasarımı ürün yelpazemize katıyoruz; Ar-Ge ekibimiz hiç durmadan yeni ürünler üzerinde çalışıyor. Yurtdışında toplam 40 ülkeye ihracatımız var. Tasarımın kalbi İtalya’ya bile ürün satıyoruz. 2009’daki hedefimiz ise Avrupa’daki büyük zincir marketlere girmek.”


Gondol Mutfak Gereçleri krize rağmen büyümeyi sürdürüyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT