Hayallerinizi Paketleyin, Kentplus Ataşehir`e Taşınıyoruz

Tarihler: 24 Nisan 2007 Salı ~ 27 Nisan 2007 Cuma

Firma: Kentplus Ataşehir

Telefon: 444 1 200

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 24, 2007 ~ Nis 27, 2007
Emay-İpek Ortak Girişimi tarafından yaşam kalitesini yükseltmek isteyenler için “Plus” konseptiyle inşaa edilen KentPlus Ataşehir I. Etap Konutları, sahiplerine zamanında teslim ediliyor.

HAYALLERİNİZİ PAKETLEYİN KENTPLUS ATAŞEHİR’E TAŞINIYORUZ!

T.C Başbakanlık TOKİ iştiraki olan Emlak GYO A.Ş. tarafından planlanan ve ihale edilen, Emay-İpek Ortak Girişimi’nin yatırımı ile Ataşehir Batı bölgesinde inşaa edilen, toplam 2044 daireden oluşan KentPlus Ataşehir’de I. Etap konutları, sahiplerine taahhüt edildiği gibi Nisan ayında teslim ediliyor.

Proje aşamasından itibaren büyük ilgi gören KentPlus Ataşehir konutlarının ilk sakinleri Nisan 2007 itibariyle evlerine taşınabilecekler. KentPlus Ataşehir projesinde teslim süreci başlarken, Kentplus Mimarsinan’da da erken teslim hedeflenerek, 31 Aralık 2007 olan teslim süresi 30 Ağustos 2007’ye çekildi.

Emay-İpek Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar, “Büyük bir başarıya ulaşan KentPlus Ataşehir projemizin I. Etabını söz verdiğimiz tarihte teslim edebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylece, Batı Ataşehir Bölgesi’nde yaşam KentPlus ile başlamış olacak. Diğer etapları da yine zamanında teslim edeceğiz...” dedi.

Başvuruda bulunan, ancak satışların tamamlanmış olması nedeniyle KentPlus Ataşehir’den daire alamayan kişiler, KentPlus’ın hızını, kalitesini ve prim potansiyelini gördükten sonra ikinci el piyasadan da 200’ü aşkın sayıda konut alımı yapıldı.

KentPlus Ataşehir projesine ilişkin bilgilere 444 1 200 no’lu Call Center numaralarından veya www.kentplus.com adresinden ulaşılabiliyor.

Hayallerinizi Paketleyin, Kentplus Ataşehir`e Taşınıyoruz

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT