Özlemini çektiğiniz temiz hava Electrolux Oxy3silence™ ile evlerinize dolacak

Tarihler: 14 Nisan 2008 Pazartesi ~ 17 Nisan 2008 Perşembe

Firma: Electrolux

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 14, 2008 ~ Nis 17, 2008
Özlemini çektiğiniz temiz hava Electrolux Oxy3silence™ ile evlerinize dolacak
Çevre kirliliğinin günden güne arttığı ve artık oksijeni bol, temiz hava solumanın giderek zorlaştığı kent yaşamında, temiz hava kaynağı Electrolux Oxy3silence™ yaşadığınız mekanların olmazsa olmazı olacak. Sizi düşünen Electrolux, tertemiz bir hava soluyabilmenin vazgeçilmez keyfini, oksijenin hissettireceği zindeliği ve tazeliği size evinizde yaşatacak.
Günlerce yiyeceksiz ve susuz yaşamak mümkün olurken, havasız sadece birkaç dakika hayatta kalınabileceği düşünüldüğünde oksijenin hayati önemi karşımıza çıkıyor.
Peki, ama soluduğumuz hava acaba ne kadar temiz?
Oksijeni bol olan hava, temiz havadır. Sigara dumanı, polenler, virüs, bakteri, ev akarları ve toz ise mekanların havasını kirleten etkenlerden sadece birkaçı. Bu etkenler aynı zamanda alerji ve astımı da tetiklemektedir. Ayrıca iyi bir uyku için havanın temiz olması şarttır.
Bu nedenle uzun süre kapalı ortamlarda bulunmaktan kaçınılması ya da mekanların sık sık havalandırılması gerekiyor. Ancak ne yazık ki günlük hayatın ve çalışma hayatının telaşı içinde çoğu kez böyle bir şans bulunmuyor ya da şehir merkezlerinde pencereyi açtığınızda içeriye dolan havanın kalitesi solunabilir olmuyor.
İşte tam bu noktada, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre hareket eden Electrolux, dilediğiniz zaman temiz havaya kavuşabilmeniz, daha rahat uyuyabilmeniz, daha sağlıklı günler yaşayabilmeniz için Oxy3silence™ hava temizleme cihazını üretti.

Alerji ve astım ile mücadelede en yakın dostunuz Electrolux Oxy3silence™
Alerji ve astımla mücadele ediyorsanız gönül rahatlığı ile Oxy3silence™ hava temizleme cihazını evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Otomatik ve klasik, iki farklı modeli bulunan Oxy3silence™ İngiliz Alerji Derneği ve İsveç Astım ve Alerji Derneği tarafından tavsiye ediliyor.
Oxy3silence™ otomatik ses seviyesi ayarıyla fan hızını odadaki gürültü düzeyine göre ayarlayarak sessiz çalışabiliyor. Böylece uyurken bile en ufak bir rahatsızlık vermiyor ve gece boyunca güvenle kullanılabiliyor. Yüksek hava temizleme kapasitesine sahip Oxy3silence™, saatte 380 m3 hava temizliyor. Enerji tasarruflu Oxy3silence™ uzun ömürlü motoru sayesinde 24 saat durmaksızın çalışarak çocuklarınıza ve sevdiklerinize günün her saati sağlıklı bir hava sağlıyor.

Özlemini çektiğiniz temiz hava Electrolux Oxy3silence™ ile evlerinize dolacak

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT