Patlican’dan İki Eğitim Fırsatı Daha

Tarihler: 09 Kasım 2009 Pazartesi ~ 09 Aralık 2009 Çarşamba

Firma: Avea

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 9, 2009 ~ Ara 9, 2009
Avea, gençlik platformu Patlican üyelerine, English Time’da çok özel indirimlerin yanı sıra Londra veya Las Vegas’ta 2 haftalık ücretsiz eğitim ve online eğitim fırsatı sunarken, www.patlican.com.tr veya wap.patlican.com.tr’de günün sorusunu doğru cevaplayan 100 kişiye Pazarlama&Satış Okulum`dan ücretsiz profesyonel eğitim alma şansı veriyor.

Avea’nın gençlik platformu Patlican, 3.5 milyonu aşkın üyesine Patlican’li olmanın ayrıcalıklarını yaşatmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, English Time’ı Patlican İndirim Kulübü’ne ekleyen Avea, Patlican üyelerine çok özel fırsatlarla İngilizce eğitim imkanı verirken, 100 Patlican üyesine de Pazarlama & Satış Okulum`dan ücretsiz eğitim alma fırsatı sunuyor.

English Time’la yurtdışında ücretsiz dil eğitimi
3 Kasım - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında; 3 kur alana 1 kurun ücretsiz sunulduğu 3+1 eğitim programına kaydolan Patlican üyeleri, sadece kendilerine özel 505 TL’lik indirimin yanı sıra Londra veya Las Vegas’ta 2 haftalık ücretsiz eğitim ve online eğitim paketinin sahibi oluyor. Öte yandan, sadece online eğitim paketine kaydolmak isteyenler paketten yüzde 30 indirimli faydalanıyor.
English Time’ın ayrıcalıklı fırsatlarından faydalanmak isteyen Patlican üyelerinin, FIRSAT yazıp 4380’e göndermeleri gerekiyor. Ardından üyelerin, cep telefonlarına gelen kampanya kodları ile cep telefonu numaralarını English Time şubelerine ya da Müşteri Hizmetlerine bildirmeleri yeterli oluyor.

100 Patlican üyesine Pazarlama & Satış Okulum`dan ücretsiz profesyonel eğitim

26 Ekim - 14 Kasım 2009 tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında; www.patlican.com.tr ve wap.patlican.com.tr üzerinde 20 gün boyunca yayınlanacak ve her gün değişecek sorulara en fazla doğru cevabı veren 100 Patlican üyesi Pazarlama & Satış Okulum`dan ücretsiz olarak profesyonel eğitim alma fırsatının sahibi oluyor.

Temel pazarlama ve satış bilgisi ölçen sorulara eşit sayıda doğru cevap verenler arasındaki sıralama ise soruların cevaplanma zamanının önceliğine göre yapılıyor. Kazanan üyelerin, Pazarlama & Satış Okulum’a isim, soyad ve cep telefonu numaralarıyla başvurmaları yeterli oluyor.

Patlican’a üye olmak çok kolay!
Sadece Avealı değil, tüm gençler tarafından da ilgiyle takip edilen Patlican`a üye olmak için tek yapılması gereken, www.patlican.com.tr`yi ziyaret etmek ya da KAYIT yazıp boşluk bırakarak ad, soyad, plaka kodu, doğum yılı ve cinsiyetin ilk harfini 4362`ye SMS ile göndermek.

Patlican’dan İki Eğitim Fırsatı Daha

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT