Penelope `Uyku Günleri`yle 15. Yılını Kutluyor

Tarihler: 20 Nisan 2009 Pazartesi ~ 25 Nisan 2009 Cumartesi

Firma: Penelope

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 20, 2009 ~ Nis 25, 2009
PENELOPE ‘UYKU GÜNLERİ’YLE 15. YILINI KUTLUYOR!
Her eve kaz tüyü yastık ve yorgan hedefleyen PENELOPE “Uyku Günleri”, Ankara ve İstanbul’da aynı zamanda başladı. 15. Yılını kutlayan MAYA TEKSTİL, PENELOPE“Uyku Günleri” ile bayi ve tüketicilerine birbirinden cazip avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin en ünlü kaz tüyü uyku ürünleri markası PENELOPE’nin “Uyku Günleri” Ankara çıkartması ile eş zamanda İstanbul’da başladı. Ankara’nın dört farklı noktasında müşterileri ile buluşan marka, İstanbul’da Bağdat Caddesi, Mecidiyeköy, Beşiktaş ve Maltepe’de fırsat dağıtıyor. PENELOPE, “Uyku Günleri” projesi ile uyku alışkanlıklarını yenileyerek uyku konusunda insanları bilgilendirmeyi hedefliyor. Uyku kültürünü oluşturmayı başından beri kendine amaç edinen MAYA TEKSTİL ve markası PENELOPE, proje kapsamında bayi ve tüketicilerine kaz tüyü uyku ürünlerinin bakım tüyoları ile kampanyaları hakkında da bilgi veriyor.

İstanbul’da Bağdat Caddesi Veysel Çeyiz mağazası ve Maltepe Konak Home’da ziyaretçileri ile buluşan “Uyku Günleri” ekibi 27 Mart-5 Nisan arasında Beşiktaş Esma Çeyiz’de ve 10-19 Nisan arasında Mecidiyeköy Faben Tekstil’de ziyaretçilerini bekliyor. Ankara’da ise 20-29 Mart arasında Cebeci ÖTS Çeyiz, 3-12 Nisan Ankamall Tunapol’de Ankaralılarla buluşmaya devam edecek. “Uyku Günleri”nde şirin bir maskot kaz, mağazalara ziyarete gelen müşterileri eğlendiriyor. “Uyku Günleri”nde bir de sürpriz hediye var. Kampanya kapsamındaki ürünlerden satın alan herkese baskül hediye ediliyor.

Doğal ve kaliteli uykuyu garantileyen MAYA TEKSTİL’in en büyük markası PENELOPE’nin “Uyku Günleri”, Ankara ve İstanbul’dan sonra başka illere de geçecek. Daha fazla bilgi için 0 (216) 561 20 02 numaralı telefon aranabilir.

Penelope `Uyku Günleri`yle 15. Yılını Kutluyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT