Power FM Dinle, Yeni Mini`yi 3 Ay Boyunca Kullan

Tarihler: 07 Mayıs 2007 Pazartesi ~ 08 Mayıs 2007 Salı

Firma: Mini

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 7, 2007 ~ May 8, 2007
POWER FM DİNLE, YENİ MINI’Yİ 3 AY BOYUNCA KULLAN

Üstün sürüş özellikleri ve sınıflar üstü tasarımı ile pek çok severi bulunan MINI’yi kullanma şansı Power FM’den geçiyor.
Power FM ile Borusan Otomotiv’in yaptığı işbirliği sonucunda 4 şanslı kişi yeni MINI’yi 3 ay boyunca kullanma şansına ulaşacak.

MINI severler, 23.04 – 18.05.2007 tarihleri arasında Power FM’de DJ Geveze’nin soracağı MINI hakkındaki sorulara doğru yanıt verdikleri takdirde 3 ay boyunca yeni MINI ile dolaşma şansını elde edecekler.

Bu süre boyunca Power FM’in özel olarak giydirdiği 2 adet MINI Cooper da İstanbul’da kendisini gösteriyor olacak. Ayrıca www.powerfm.com.tr websitesinde MINI için yeni bir bölüm açılacak.
Bu işbirliği dahilinde 23.04 – 18.05.2007 tarihleri arasında, 4 hafta boyunca Cuma günleri DJ Geveze’nin 06:30-10:00 arasında yapacağı yayında MINI ile ilgili soracağı sorulara doğru yanıt veren 4 kişi, 3 ay boyunca son model bir MINI Cooper kullanma şansını kazanacak.

DJ Geveze, MINI’nin tarihi, ilkleri, gelişimi, rekorları ve özellikleri gibi konularda soracağı sorulara aldığı doğru yanıtlara göre şanslı dinleyicilerinin 3 ay boyunca hiçbir bedel ödemeden yepyeni bir MINI Cooper’ı test etmelerine olanak sağlayacak.

MINI ile ilgili bilgilere ulaşmak için www.MINI.com.tr sitesinin ziyaret edilmesi yeterli.

Power FM Dinle, Yeni Mini`yi 3 Ay Boyunca Kullan

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT