Ülker Yeni Markası Chewy ile Sakız Pazarındaki İddiasını Güçlendiriyor

Tarihler: 25 Aralık 2006 Pazartesi ~ 25 Aralık 2006 Pazartesi

Firma: Ülker

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 25, 2006 ~ Ara 25, 2006

Ülker yeni markası Chewy ile sakız pazarındaki iddiasını güçlendiriyor
Ülker, Chewy ile 2007 yılının ilk yarısında pazar payını yüzde 15’e çıkarmayı hedefliyor. Tamamen Türkiye’de geliştirilip üretilen Chewy’nin içeriğinde aspartam ve yapay renklendirici bulunmuyor.

Ülker, tamamen Türkiye’de üretilip geliştirilen, aspartam içermeyen ve içinde hiçbir yapay renklendirici bulunmayan Chewy Draje Sakızları’nı ilk kez Trend Show’da hedef kitlesi gençlerle buluşturdu. Chewy Draje Sakızları, ilk etapta 4 farklı çeşidi ile tüketicinin beğenisine sunuldu.

Yıllık 100 milyon dolarlık tüketim hacmine sahip draje sakız pazarında daha güçlü bir oyuncu olmaya hazırlanan Ülker, Chewy Draje Sakızları ile 2007 yılının ilk yarısında pazar payını yüzde 15’e çıkartacak. “Draje” olarak tanımlanan kaplamalı sakız kategorisi, toplam sakız pazarının yüzde 53’ünü oluşturuyor.

Chewy Draje Sakızları için üretim - ambalajlama bölümleri yenilendi. Tüketici araştırmaları ve AR-GE çalışmaları ile tüketici beklentileri net olarak ortaya çıkarıldı. Bu beklentilere uygun olarak yeni draje sakızlar, olabilecek en doğal içeriklerden üretildi. Lezzeti artırılmış, aspartam içermeyen ve içeriğinde hiçbir yapay renklendirici bulunmayan Chewy Draje Sakızları, rakiplerinden çok farklı, albenili yeni ambalaj tasarımları ile tüketicinin beğenisine sunuldu.

Baycan Genel Müdürü Turgut Ziyal, Chewy’nin draje sakız pazarında Ülker’in amiral gemisi olacağını belirterek şunları söyledi: “Chewy ile birlikte 2007 yılının ilk yarısında yüzde 15’lik pazar payına ulaşarak ön sıralara yükselmeyi hedefliyoruz. Ülker olarak sakız pazarındaki yeniliklerimiz Chewy ile sınırlı kalmayacak. Tüketicilere her zaman yenilikçi ürünler sunmaya ve tükettikleri üründe katma değer oluşturmaya devam edeceğiz. Ayrıca Türkiye’de üretilip geliştirilen bu yenilikçi ürünleri tüm dünyaya tanıtmayı da kendimize önemli bir görev kabul ediyoruz.”

Chewy, tüketicilerinin karşısına ilk etapta 4 ürünle çıkıyor:
Chewy 2’si 1 Arada: Bu üründe 2 etki bir arada sunuluyor: AĞIZ SAĞLIĞI ve FERAH NEFES! Chewy 2’si 1 arada içerdiği Xylitol sayesinde plak oluşumunu engelleyerek diş sağlığını korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Gerçek Nane Aroması ile de nefesinize uzun süreli ferahlık katar.
Chewy Beyaz Dişler: İçeriğindeki doğal karbonat ve enzimler sayesinde düzenli kullanıldığında dişlerinizin doğal beyazlığını korumaya yardımcı olur.
Chewy Meyve Bahçesi: Meyve lezzetinden vazgeçemeyenler… Gerçek Meyve Suyu Lezzetini bir de bu çekici kutuda deneyin…
Chewy Damla Tanesi: Chewy Damla Tanesi’nin eşsiz lezzetinin sırrı, içeriğindeki doğal damla sakızında saklıdır. Özel kıvamı ve doğal içeriği sayesinde damağınızda geleneksel damla sakızı tadını yaşatır.

Ülker Yeni Markası Chewy ile Sakız Pazarındaki İddiasını Güçlendiriyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT