Vodafone’dan Liraları Katlayan Kampanya: Katla Kazan

Tarihler: 17 Şubat 2011 Perşembe ~ 21 Mart 2011 Pazartesi

Firma: Vodafone

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 17, 2011 ~ Mar 21, 2011

Dünyanın mobil iletişim lideri Vodafone, faturasız hat sahibi abonelerine, avantajlı konuşma fırsatları sunan yeni bir kampanyaya imza atıyor. Katla Kazan Kampanyası abonelerin hesaplarındaki liraları katlayarak daha fazla konuşmalarını sağlıyor. Kampanya ile 4 katılımda sadece 40 TL ödeyerek toplamda 500 TL’ye kadar özgürce konuşabilme imkanı faturasız hat sahiplerini bekliyor.

Dünyanın mobil iletişim lideri Vodafone, faturasız hat sahiplerinin 10 TL’lerini katlayarak toplam 500 TL’ye kadar konuşma yapma imkanı bulacağı yeni bir kampanya başlattı. 21 Mart 2011 tarihine kadar sürecek Katla Kazan Kampanyası ile Vodafone aboneleri bu 500 TL ile kendi tarife fiyatlarından her yöne konuşabiliyor.

Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri ilk katılımda yükledikleri 10 TL karşılığı 50 TL, ikinci katılımda 10 TL karşılığı 100 TL, üçüncü katılımda 10 TL karşılığı 150 TL, dördüncü ve sonraki katılımlarda ise 10 TL karşılığı 200 TL kazanabiliyor. Dört kez kampanyaya katılanlar kampanya boyunca sayı kısıtlaması olmadan katıldıkça 10 TL karşılığı 200 TL kazanmaya devam edebilecek.

Kampanyaya katılım için “KATLA” yazıp 1616’ya ücretsiz SMS göndermek yeterli oluyor. 10 TL karşılığında alınan TL’ler abonenin kendi tarife fiyatlarından her yöne konuşmalarda kullanılabilecek ve 1 hafta boyunca geçerli olacak. Kampanyadan kazanılan ve harcanabilecek hediye TL bakiyelerini ücretsiz sorgulamak için *123#1616# yazarak arama tuşuna basmak yeterli oluyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şöyle konuştu: “Vodafone Türkiye olarak çok farklı alışkanlıkları ve iletişim ihtiyaçları bulunan yaklaşık 16,4 milyonluk bir abone ailemiz var. Biz tüketici odaklı stratejimizle, mümkün olan en iyi şekilde tüm abonelerimize avantajlı mobil iletişim imkanları sunmak için çalışıyoruz.

Bu doğrultuda başlattığımız Katla Kazan Kampanyası ile de faturasız hat sahiplerine 10 TL’lerini katlayarak 4 katılımda toplam 500 TL’ye kadar konuşma imkanı sunuyoruz. Büyük ilgi gören, bu kampanyamızla, abonelerimizin telefonlarını ellerinden düşürmeyeceğine inanıyoruz.”

Vodafone’dan Liraları Katlayan Kampanya: Katla Kazan

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT