Yeni Bosch ActiveWater Eco² A Sınıfından Bile Yüzde 30 Tasarruflu

Tarihler: 06 Ocak 2011 Perşembe ~ 06 Şubat 2011 Pazar

Firma: Bosch

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 6, 2011 ~ Şub 6, 2011

Bosch ActiveWater Eco² bulaşık makinesi, herhangi bir ekonomik programda değil, her gün kullanılan standart programda 7 litre su ile A enerji sınıfından tam yüzde 30 daha az enerji tüketiyor. 13 kişilik bulaşığı, sadece 7 litre su ile mükemmel bir şekilde temizleyen ActiveWater Eco², tasarrufu bir opsiyon olmaktan çıkarıp, bir standart haline getiriyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch, A enerji sınıfından yüzde 30 daha tasarruflu olan yeni ActiveWater Eco² SMS69T68EU bulaşık makinesi ile tasarrufu bir opsiyon olmaktan çıkarıp, bir standart haline getiriyor. Bosch mühendisleri tarafından geliştirilen yeni ActiveWater Eco teknolojisi, her bir su damlasından 400 su damlasının enerjisini üretiyor. Bu devrim yaratan yenilikçi teknoloji, sadece 7 litre hatta bazı modellerde 6,5 litre suyla 13 kişilik bulaşığın en verimli şekilde yıkanmasına olanak sağlıyor.

Zeolit® Kurutma Teknolojisi İle Daha Az Enerji, Daha Yüksek Performans

Zeolit minerali, nemi hapsedip enerjiye çevirebilme özelliğine sahip. Bu değişken yapıdaki mineral sayesinde bulaşıklar çok daha hızlı bir şekilde, çok daha az enerji tüketilerek kurutuluyor. Kurutma esnasında zeolit minerali, makinenin içindeki nemi emerek bunu ısı enerjisine çeviriyor. Yıkama esnasında bulaşık makinesinin içindeki sıcak hava ile ısınan mineral tekrardan kullanılabilir hale geliyor ve bu döngü sayesinde bulaşık makinesinin ömrü boyunca değiştirilmesine gerek kalmıyor. Bu üstün teknoloji sayesinde bulaşıklar sadece 0,73 kWh’lık bir enerji ile, diğer A enerji sınıfı bulaşık makinelerine oranla yüzde 30 daha az enerji harcanarak yıkanıyor. Üstelik plastik gibi zor kuruyan kaplar, zeolit teknolojisi sayesinde çok daha iyi kuruyor. Ayrıca makine içindeki nem hapsedildiğinden, normal bulaşık makinelerinde kapağı açtığınızda çıkan buhar, zeolit teknolojisine sahip makinelerde oluşmuyor.

Bosch’tan Bir Yenilik Daha: VarioDrawer - 3. Çekmece

ActiveWater serisi bulaşık makinelerinin bazı modellerinde, çatal-bıçaklar, kepçe ve büyük servis kaşıkları hatta küçük kahve fincanları için üçüncü bir çekmece bulunuyor. Böylece hem büyük bulaşıklara daha çok yer açılıyor hem de çatal bıçakların çizilmesi önlenmiş oluyor. Bulaşığın tamamı tek seferde rahatça yıkandığından, elde bir fincan bile yıkamanıza gerek kalmıyor.

Pırlanta Gibi Parlayan Bardaklar İstemez Misiniz?

Devrim yaratan bardak koruma sistemi (GlassProtec) ve parlak kurutma özel fonksiyonu (Shine & Dry) ile hem bardaklarınız korunuyor hem de daha yavaş kurutma ile daha yoğun parlaklık elde ediliyor. Üstelik doğal Zeolit® mineralleri sayesinde enerji tasarrufu yapılırken, hem cam hem plastik bulaşıklarda pırlanta etkisinde parlaklık ve kurutma sağlanıyor.

Yoğun Kir ve Bakterilere Son

Yoğun yıkama alanına yerleştireceğiniz kirli tencere ve tavaları artık dert etmeyin. Çünkü IntensivZone fonksiyonu, alt sepete uygulanan yoğun su basıncını artırarak üstün performans sağlıyor. Ayrıca hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için son derece ideal olan HygienePlus fonksiyonu, yıkama süresince bulaşıkları daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutarak, bakterileri %99,9 oranında yok ediyor.

Her Yıkamada Mükemmel Sonuca Ulaştıran Akıllı Sistem

Bosch ActiveWater Eco² SMS69T68EU bulaşık makinesi için yeni geliştirilen Akıllı Dozaj Yardımcısı (DosageAssist) sistemi sayesinde tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşüyor ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülüyor. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde ediliyor.

Yeni Bosch ActiveWater Eco²’de Başka Ne Gibi Özellikler Var?

Bosch ActiveWater Eco² bulaşık makinesindeki Rackmatic teknolojisi, basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini doluyken bile ayarlamanıza olanak tanıyor. Alt sepete büyük tabakları ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri yerleştirirken zorlanmanızı önlüyor. Ayrıcalıklı yük sensörleri ve yarım yük seçeneği sayesinde makineye doldurulan bulaşık miktarını belirleyip, yıkama için ne kadar su harcaması gerektiğine karar veriyor ve her seferinde sadece ihtiyacı kadar su alıyor. Zamandan yüzde 50 tasarruf sağlayarak, mükemmel temizlikte bulaşıklara erişilmesini sağlayan VarioSpeed ise özellikle ani misafir ziyaretlerinde temiz bardak ya da tabak ihtiyacı gibi acil durumlarda hayat kurtarıcı oluyor. Ayrıca sahip olduğu üstün teknoloji sayesinde sessizce çalışıyor ve sizi rahatsız etmiyor.

Yeni Bosch ActiveWater Eco² A Sınıfından Bile Yüzde 30 Tasarruflu

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT