Yılbaşı / 2004. Uluslararası Dulcinea Eğlence Festivali Ozan & (((emre)))

Tarihler: 31 Aralık 2003 Çarşamba ~ 31 Aralık 2003 Çarşamba

Firma: Dulcinea

Adres: İstiklal Cad. Meşelik Sok. No:20 Beyoğlu Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 249 87 53

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 31, 2003 ~ Ara 31, 2003
Lezzet ve eğlence düşkünlerinin değişmeyen adreesi Dulcinea, beyoğlu Yılbaşı eğlencelerinin en çzel mekanı olarak, konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.
Dulcinea Oda:
2004. Uluslararası Dulcinea Eğlence Festivali Ozan & (((emre))) Yenilenen müzik anlayışı ile yeni yılda eğlence ve dansın buluşma noktası olmayı hedefleyen Dulcinea “Oda”, alternatiflerinin uzağında, sadece müzikten ve gecenin getireceklerden ibaret, 2004. Uluslararası Dulcinea Eğlence Festivalini gururla sunar.
"Oda" Giriş ücreti: 20 Milyon TL. (1 yerli veya yabancı içecek dahil)
Dulcinea Salon:
Balloo, DJ Balkan ile Yılbaşı 23:00-04:00
Dulcinea, 2003`e veda ederken hem çok özel yılbaşı menüsü ile lezzetin tadına varmak hem de DJ Ahmet Balkan`ın performası ile müzik dolu saatler geçirmel isteyenler için en doğru adres. Dulcinea Sound System. Dulcinea Sound System, jazz, soul, house, groove müziğin füzyonuna, el emeği ve göz nuru katılması ile oluşturulmuştur.
Giriş ücreti ve Fiks menü yoktur.
Dulcinea Mutfak:
Özel Yılbaşı Tabağı: Dulcinea, "Özel Yılbaşı Tabağı" Kestaneli dömi glas sosu üzerinde pazılı hindi sarma ve kuzey yıldızı (kestanedolgulu çikolata yıldız) vanilyalı dondurma ile.
Yılbaşı / 2004. Uluslararası Dulcinea Eğlence Festivali Ozan & (((emre)))

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.