Yurtdışını Aramanın Dakikası Yıl Sonuna Kadar 6,5 Kuruş

Tarihler: 14 Ekim 2010 Perşembe ~ 14 Ekim 2010 Perşembe

Firma: Türk Telekom

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 14, 2010 ~ Eki 14, 2010

Türk Telekom’un Ev Avantaj tarifelerinden yararlanan herkes, en çok aranan birçok ülke ile yıl sonuna kadar, tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruştan konuşabilecek.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Ev Avantaj tarifeleri kapsamında gerçekleştirdiği “Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş” kampanyasının süresini yıl sonuna kadar uzattı. Buna göre Türk Telekom’un Ev Avantaj tarifelerinden yararlanan müşterileri, 31 Aralık 2010 dahil, yıl sonuna kadar, en çok aranan birçok ülke ile dakikası 6,5 kuruşa konuşabilecek.

“Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş” kampanyasında ise Türk Telekom müşterileri, 1. Kademe uluslararası sabit telefon görüşmelerini tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruştan yapabiliyorlar. Kampanya Almanya, Fransa, İngiltere, İsviçre, Çin, ABD ve Avustralya gibi genel olarak en çok aranan ülkeleri kapsıyor.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş kampanyasının süresini müşterilerinin yoğun ilgisi üzerine uzatma kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

“Müşterilerimize katma değerli hizmet ve ürünlerimizin yanı sıra, düzenlediğimiz kampanyalarla en ucuz arama ücretlerini sunarak, iletişim giderlerinden tasarruf sağlamalarını amaçlıyoruz. Ev Avantaj tarifeleri kapsamında sunduğumuz Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kampanyası da müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Türk Telekom’un avantajlar dünyasından daha fazla müşterimizin yararlanmasını sağlamak amacıyla, kampanyamızın süresini yıl sonuna kadar uzattık. Hayata değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz.”

Yurtdışını Aramanın Dakikası Yıl Sonuna Kadar 6,5 Kuruş

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.