Ayı Paddington 2

Ayı Paddington 2

Orjinal Adı: Paddington 2

Vizyon Tarihi: Kasım 24, 2017

Yönetmen: Paul King

Film Türü: Animasyon, Aile, 3 Boyutlu

Film Süresi: 95 dk.

Senaryo: Simon Farnaby, Paul King.
Yapımcılar: .
Görüntü Yönetmeni : .
Müzik: .
Oyuncular: Sally Hawkins, Brendan Gleeson, Hugh Grant, Jim Broadbent, Julie Walters, Peter Capaldi, Hugh Bonneville, Samuel Joslin.
Dağıtım: Mars Dağıtım.

Paylaş: TwitterFacebookGoogle+

istanbul.net.tr24 Kasım 2017 Cuma

Paul King'in yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu Paddington'ın devam filmi, sevilen Ayı Paddington'ın teyzesi Lucy'ye hediye etmek istediği kitabın çalınmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Paddington Brown ailesinin bir üyesi olmuş, sürekli taşıdığı marmelatları ve bitmeyen neşesi ile mahallenin en popüler sakini haline gelmiştir.

Paddington teyzesi Lucy'nin 100'üncü yaş günü için mükemmel bir hediye arayışına girer. Bir antika dükkanında istisnai bir animasyon kitabına denk gelen kahramanımız bu kitabı teyzesine hediye alabilmek için türlü oyunlar çevirir. Kitap birden yok olur ve Paddington kitabı çalan hırsızı bulabilmek için elinden gelenin fazlasını yapar.

istanbul.net.tr Kültür Etkinlik Sinema Kitap Yeme İçme Alışveriş Yazarlar Ulaşım Seri İlanlar İstanbul Rehberi Sarı Sayfalar Otel Rehberi Gezi Rehberi İstanbul Haberleri Kent Rehberi Söyleşi Röportaj Kritik Üyelik Hava Durumu