Caffe Pascucci’den Enfes İftar Menüsü!

Anadolu yakasının gözbebeği Acıbadem’de bulunan Caffe Pascucci, Ramazan boyunca Türk ve Osmanlı mutfağından benzersiz lezzetleri sunuyor.

Paylaş: TwitterFacebookGoogle+

istanbul.net.trTemmuz 9, 2015

132 yıllık İtalyan kahve markası olan Caffe Pascucci Türkiye’de kapılarını ilk olarak Acıbadem’de açtı. Dünyaca bilinen bir marka olan Caffe Pasccucci şimdi de kahvelerinin yanı sıra yemekleriyle ve Ramazan’a özel İftar menüsünü sevenleriyle buluşturuyor.

Zengin menüsü, kaliteli hizmeti ve birbirinden özel kahveleriyle fark yaratan Caffe Pascucci, haftanın her gününde müdavimlerine müthiş lezzetler sunuyor. 45 ülkede 450’den fazla dükkanı bulunan Caffe Pascucci, şimdide Ramazana özel iftar menüsüyle Acıbadem’de hizmet vermeye başladı.

İftar menüsünde, geleneksel iftariyeliklerin yanı sıra, ara sıcaklar, ekmek çeşitleri, lezzeti ve görseli ile her güne özel hazırlanan ev yemekleri, kömür ateşinde hazırlanan ızgaralarla ön plana çıkıyor. Ayrıca Ramazana özel şerbetlerle yapılan sunumlarda, her gün, günün tatlısı servis ediliyor. Caffe Pascucci’de usta ellerde hazırlanmış geleneksel ramazan mönüleri şölene dönüşecek.

Lezzet avcılarının yeni durağı olan Caffe Pascucci hazırladığı çok özel menüsü, senelerin deneyimine sahip aşçılarıyla ve farklı mutfak kültürlerinden topladığı tarifleri ile bütün yemek severleri, sunumları ve lezzetleri ile büyülemeye hazırlanıyor.

İftar menüsü Kişi Başı: 45 TL

www.pasccucciturkiye.com

istanbul.net.tr Kültür Etkinlik Sinema Kitap Yeme İçme Alışveriş Yazarlar Ulaşım Seri İlanlar İstanbul Rehberi Sarı Sayfalar Otel Rehberi Gezi Rehberi İstanbul Haberleri Kent Rehberi Söyleşi Röportaj Kritik Üyelik Hava Durumu