En İddialı Sushi'ler Vogue'da Yenir

İstanbul’un vazgeçilmez mekânlarından biri olan Vogue, sushi menüsü ile de iddialı.

Paylaş: TwitterFacebookGoogle+

istanbul.net.trOcak 2, 2018

Büyüleyici boğaz manzarası ve birbirinden güzel lezzetleriyle 20 yıldır İstanbul’un vazgeçilmez mekânlarından biri olan Vogue, sushi menüsü ile de iddialı.

Panaromik boğaz manzarası ve ferah atmosferiyle büyüleyici bir ortam sunan Vogue, dünya mutfağından özel seçkiler sunduğu menüsünün yanı sıra yıllardır İstanbul’un en iyi sushi’lerini de sunuyor.

Vogue’un sushi menüsü, bu alanda 19 yıllık tecrübeye sahip olan Taylandlı Sushi Şefi Janla Srikum’un deneyimi ile sunuluyor. Sushi şefi, geleneksel Japon sushi hazırlama tekniğiyle 70’e yakın farklı sushi seçeneği hazırlıyor. Sushi severlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında “Vogue king plate”, “Vogue sashimi selection”, “Caterpillar”, “Spicy Ika”, “Spicy tuna” ve “California” yer alıyor.

Etkileyici şehir manzarası ve değişmeyen hizmet kalitesiyle 20 yıldır öğle ve akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresi olan Vogue, zengin sushi menüsü ile de iddialı lezzetleri misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.

istanbul.net.tr Kültür Etkinlik Sinema Kitap Yeme İçme Alışveriş Yazarlar Ulaşım Seri İlanlar İstanbul Rehberi Sarı Sayfalar Otel Rehberi Gezi Rehberi İstanbul Haberleri Kent Rehberi Söyleşi Röportaj Kritik Üyelik Hava Durumu