İstanbul Optimum’da Çocuk Kulübü Ekinlikleri Başlıyor!

Tarihler: 27 Mart 2010 Cumartesi ~ 28 Mart 2010 Pazar 14.00

Yer: Gelişim Atölyesi

Nereden Alınır: Gelişim Atölyesi

Adres: Lamartin Cad. No:19 Birlik Apt. K:4 Taksim Beyoğlu İstanbul Taksim İstanbul

Telefon: 0212 256 00 22

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 27, 2010 ~ Mar 28, 2010

Çocukların dünyalarını sanat, bilim ve yaşama dair pek çok değerle zenginleştirecek olan “Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri” İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’nde başlıyor.

İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, “Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri”yle tüm minik ziyaretçilerini sanat, bilim ve teknolojiyle buluşturarak hayata hazırlayacak.

Profesyoneller desteğiyle çocukların hayatlarını doğru yöntemlerle zenginleştirmek ve yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla her hafta sonu faal olacak olan “Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri”ne katılım, tümüyle ücretsiz olacak.

GA Grup Çocuk Birimi tarafından organize edilen etkinlikler, resimden heykele, teknolojiden bilime, dramadan okumaya, yazı tekniklerinden pantomime, arkeolojiden sanat tarihine kadar pek çok atölyeyle çocukları eğlendirerek bilgilendirecek. Çocuklar, atölyeler aracılığıyla sanata, bilime ve yaşama dair pek çok bilgi edinirken yaratıcı potansiyellerini fark etme fırsatı yakalayacaklar. Çocukların yaş ve gelişim evreleri dikkate alınarak motor-mental ve fiziksel gelişimlerine eşzamalı olarak destek olmak üzere, “3C Program” (Creative-Crazy-Genious/Tasarım-Yaratıcılık-Zeka) ile hazırlanan etkinlikler, çocukların estetik, sanat ve yaratı algılarını geliştirecek formatlarla, geleceğin sanatçılarına ve bilim adamlarına da kapı açacak.

“Aile ve Çocuk” kavramının önemini vurgulamak yönünde güçlü bir adım olacak olan etkinlikler, profesyonel eğitmenlerin önderliğinde uygulanan bilim, sanat ve yaşam atölyelerinin yanısıra, birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, sürpriz hediyeler, gösteriler ve doğum günü partileriyle de çocuklara unutulmaz hafta sonları yaşatacak.

Kaliteli ve keyifli yaşam ile kaliteli ve keyifli sanatı, bilimi, teknolojiyi tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen etkinlikler, İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’ni çocuklara evlerinden sonra ikinci bir yaşam ve oyun alanı olarak hissettirmek noktasında büyük bir titizlikle tasarlandı.

Tüm yıl boyunca devam etmesi planlanan “Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri” her hafta sonu farklı bir konsept ve tema üzerinden uygulanarak, dinamik ve farklı yapısını koruyacak.

MART AYI ETKİNLİK PROGRAMI

27 Mart Cumartesi 14.00-18.00
Tanışma – Üyelik
Küçük Şefler Atölyesi
Mart Ayı Doğum Günü Partisi
*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

28 Mart Pazar 14.00-18.00
14.00 - 15.00 Pantomim Atolyesi
15.00 – 16.00 Öykü Yazımı / Drama Atölyesi
16.00 - 17.00 Dekor - Kostüm Atölyesi
17.00 – 18.00 Oyun Atölyesi

İstanbul Optimum’da Çocuk Kulübü Ekinlikleri Başlıyor!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT