Niyetini Gerçeğe Dönüştürebilmek

Tarihler: 16 Ocak 2016 Cumartesi ~ 16 Ocak 2016 Cumartesi 16 Ocak 2016 13:00

Yer: Atölye Ceres

Ücret: 1. Kategori - 200.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 16, 2016 ~ Oca 16, 2016
Meltem Güner eğitmenliğindeki "Niyetini Gerçeğe Dönüştürebilmek" atölyesi, 16 Ocak'ta Atölye Ceres'te düzenleniyor.

"Meltem Güner ile Niyetlerimizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz. Kalpten geleni dile dökebilmenin yollarını öğreniyoruz.

Niyet aslında bizim bulunduğumuz bir halden diğer bir hale geçişimizin yol haritası, yolculuk biletidir. Öncelikle nerede olduğumuzun kabulü ve fark edişi ile belirleriz nereye, hangi hale veya duruma geçeceğimizi. Yani önce tespit ve kabul ile başlar her şey, sonra bırakmak ile devam eder. En önemlisi ise varacağımız noktanın beyanıdır ki eğer ne istediğimizi biliyorsak verildiğinde de şükrederiz. Şükür halinde olan bir kalp huzurludur, huzurdadır. Aldığı ve verdiğinin farkında olan hayatla alışveriştedir. Durdurmak istemez, pişmanlık yaşamaz, isteksizlik ona uğramaz, mutluluğun anahtarı elindedir. Niyet çalışmalarında, mutluluk odaklı niyet yapabilmenin, en önemlisi ise yapılan niyeti gerçeğe dönüştürebilmenin inceliklerini çalışıyoruz.

Bu çalışmada Meltem Güner ile 'Niyet Defteri' kitabında anlatılan niyet etmenin inceliklerini inceliyor ve beraberce niyet ediyoruz.  

Niyet Defteri, hayata yön verişimizin tesadüfler aracılığı ile değil bizim siparişlerimizle olduğunu hatırlatıyor. Her ifademiz, korkularımız, beklentilerimiz niyetlerimize yön veriyor. Kalpten geleni dile dökebilmenin yollarının anlatıldığı kitap, yazar tarafından uygulanan yöntemleri, seminer ve bireysel çalışmalarda aktarılan deneyimleri ve kadim bilgeliklerden hatırlatmaları içeriyor. Ulaşmak istediğimiz hedefe gidişin, yolunu kolaylaştırmayı anlatıyor."

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Niyetini Gerçeğe Dönüştürebilmek

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT