Renan Koen ile Müzik Terapi

Tarihler: 19 Haziran 2017 Pazartesi ~ 19 Haziran 2017 Pazartesi 19 Haziran 2017 18:00

Yer: Açık Diyalog İstanbul

Ücret: - 264.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 19, 2017 ~ Haz 19, 2017
Renan Koen ile Müzik Terapi: Sözsüz İletişim, 19 Haziran'da Açık Diyalog İstanbul'da!

"Yetiskinlere yönelik eğitim seminerleri, 'Açık Diyalog İstanbul' ev sahipliğinde ‘Renan Koen: Müzik Terapi: Sözsüz İletisim’ ile devam ediyor. Müziğin iyileştirici gücü ile yola çıkılan atölyede seslerin etkisi ile kendimizi kesfe çıkacagız.

Renan Koen’in sözleriyle; Anne karnından itibaren, duydugumuz her sesi kaydederiz. Bu sesler kimi zaman bize ne yapmamız gerektigini, kimi zamanneden hoslandıgımızı, kimi zaman ne yapmamamız gerektigi gibi kesintisiz bir sekilde sürekli bir seyler söyler, durur. Peki bu ses kayıtları aslında kiminya da kimlerindir? Bu ses kayıtları konustugu zaman, agzımızdan kelimeler çıkmasa da, o anda birlikte oldugumuz insanlar ne algılıyor? Ya da biz onlarıniçsel seslerinden ne algılıyoruz? Iste tüm bunları biraz olsun kesfedebilmek üzere, kendi ses kayıtlarımızın rehberligiyle birlikte yola çıkalım, bakalımyolda neleri görecegiz, neleri bırakacagız veya alacagız?"

Renan Koen eğitmenliğinde yapılacak çalışmaya 25 yaş üstü herkes katılabilir.

Not: Bu çalısmanın tam olarak yapılabilmesi için kayıt olanların ayrıca kendilerine gönderilecek formları doldurup en geç 18 Haziran Pazar gününe kadar iaydemir@opendialogueistanbul.com’a iletmeleri gerekmektedir.

RENAN KOEN HAKKINDA (Pianist, Besteci, Soprano, Müzik Terapisti)

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı orta bölümü Nazım Acar Flüt Sınıfı'ndan mezun oldu. 1983 yılında kompozitör Ali Darmar ve devlet sanatçısı Aysegül Sarıca ile piyano çalışmalarına başladı. 1985-1986 yıllarında piyano çalışmalarına Paris'te Germaine Mounier ile devam etti. 1990-1991 yıllarında Londra'da pedagog Maria Curcio ve asistanı Mark Swartzentruber ile devam etti. 1995 yılında M.S.Ü. Devlet Konservatuvarı kapsamında düzenlenen “Chopin Etüt” yarısmasında dördüncülük, aynı yıl düzenlenen “Cemal Resit Rey” yarısmasında bestecinin“Improvisation” adlı eseriyle ikincilik ödülüne layık görüldü. Aynı yıllarda M.S.Ü. Devlet Konservatuvarı “Judith Ulug Piyano Sınıfı”ndan mezun oldu. Dr.Pieter Snapper ile kompozisyon teknikleri, Reuben de Lautour ile kompozisyon teorileri çalıstı. Müzigin en büyük misyonunun birlestirici ve iyilestirici olduguna inanan sanatçı, Atina'da, Avrupa Müzik Terapi Federasyonu'na baglı "Art et Qualite de Vie – L'art en Prevention Therapie et Pedagogie"programını tamamladı. Koen, çesitli projelerin içinde yer almakta ve 2008-2009 döneminde bir süredir çağdaş sanatlar alanına yer veren Galata Perform’un düzenledigi Yeno Ceno, Çağdaş Müzik Festivali'nin küratörlügünü yaptı. Renan Koen, oda müzigi konserleri, resitaller vermekte, çesitliorkestralarda solist olarak çalmaktadır.

- Bu çalısmanın tam olarak yapılabilmesi için kayıt olanların ayrıca kendilerine gönderecegimiz formları doldurup en geç 18 Haziran Pazar gününekadar iaydemir@opendialogueistanbul.com’a iletilmesi gerekmektedir.- Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için 0212 939 76 62 - 0212 939 78 89 ve ya 0532 316 98 07 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Renan Koen ile Müzik Terapi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT