santralatölye Başladı!

Tarihler: 26 Ocak 2009 Pazartesi ~ 30 Ocak 2009 Cuma

Yer: santralistanbul

Nereden Alınır: Tüm atölyeler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için: www.santralatolye.com

Adres: Silahtarağa Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 1 Eyüp Eyüp İstanbul

Telefon: 0212 444 0 428

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 26, 2009 ~ Oca 30, 2009
santralatölye Başladı!
santralistanbul’un farklı atmosferinde ve en güncel teknoloji eşliğinde gerçekleşecek atölyelerde katılımcılara, günlük ya da haftalık eğitim programları sunuluyor.
Modanın belkemiği olan “moda editörlüğü” ve “stylist” kavramlarıyla başlayan Moda Editörlüğü atölyesinde; moda dergileri, yaratıcı süreç, konsept oluşturmak ve moda çekimlerinden örneklerle moda ve stil yorumlanıyor. Günümüzde çok ilgi çeken Geleneksel Yoga, Yin Yoga ve Reiki atölyeleri de uzman eğitmenler eşliğinde santralatölye’de yer alıyor.
Şarabın gizemini çözmek ve yeni tatlar keşfetmek isteyenler için Şarap Tadım Atölyesi de santralatölye’nin yenilikleri arasında.
Animasyon meraklılarının ilgisini çekecek olan 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon atölyesinde katılımcılar, 3 boyutlu düşünme ve animasyon tekniklerini öğrenirken, uygulamalı projeler yapma şansına da sahip olacaklar. Dijital Grafik Tasarımı atölyesi katılımcıları ise; temel tasarım kavramlarını uygulamalı olarak tartışacaklar.
Dijital Fotoğraf atölyesi; fotoğrafın teori ve pratiğini incelerken, fotoğraf meraklıları Fotoğraf Okuma atölyesinde, fotoğraf sanatının gelişimini ve diğer disiplinlerle olan ilişkisini görme imkanına kavuşuyorlar.
santralatölye, canlandırma sinemasının en temel tekniklerinden biri olan Stop Motion ile katılımcıları tanıştırırken, katılımcıların kendi yarattıkları orijinal tipler ile canlandırma yapmalarına da imkan sunuyor. Kısa film, video, belgesel meraklıları Kısa Film Atölyesi ile projelerini hayata geçirme fırsatı da bulacaklar.
Karikatürist Galip Tekin tarafından verilen Çizgi Roman atölyesi katılımcıları, yazı ve çizgiyi en uyumlu şekilde birleştirip çizgi roman dünyasına adım atıyorlar.
Amatör yazarların ilgi ile takip edeceği yazarlık atölyelerinde; Yaratıcı Yazarlık Teknikleri programı ile Celil Oker, yazmakla ilgili deneyime bakmaksızın “kurgu” meraklılarını beklerken, ünlü yazar Pınar Kür Yazmak Yaşamak atölyesi ile yazı yazmayı seven, yazar olmayı düşünen katılımcıların ilgi duydukları türde yazmalarına destek oluyor. Okuma Atölyesi, Edebiyat Atölyesi, Etkili Konuşma ve Diksiyon, Yetişkinler İçin Oyun atölyeleri de yazı ile ilgilenen katılımcıları bekliyor.
Müzikseverler santralatölye kapsamında; müziğin farklı türlerindeki profesyoneller ile buluşma şansı yakalıyorlar. Tecrübeli DJ ve prodüktörlerle teorik ve pratik bir atölye çalışmasının yapılacağı DJ’lik ve Prodüktörlük atölyesinde DJ`liğin tarihi, teknolojisi, pratiği, prodüksiyon ve radyo programcılığı temalarından oluşan atölye çalışması yapılacak.
Elektronik Müzik atölyesinin yanı sıra Klasik Müziği Anlamak programı, müzikle "dinlenme"nin yanısıra, müziği "dinlemek" de isteyen katılımcıları bekliyor.
Dans atölyelerinde; Caz Dans ile farklı hareket stilleri eşiliğinde insan vücudundaki kasların kontrolü üzerinde çalışılırken, Tap Dans ve Latin Dans atölyeleri, müzik, ritm ve estetiği dans meraklıları ile buluşturacak.
santralistanbul’da her dönem farklı temalarla gerçekleştirilen çocuk atölyeleri; santralatölye bünyesinde de devam ediyor. Tüm yaş gruplarındaki çocukların katıldığı atölyelerde çocuklar; enerji ve sanat temalı oyunlar ile keyifli ve öğretici zaman geçiriyorlar.
santralistanbul’un enerji dolu atmosferinde yapılacak olan atölyeler, dönem sonlarında, içeriklerine göre atölyeparti ve atölyesergi etkinlikleri ile son bulacak.
Tüm atölyeler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için: www.santralatolye.com
santralatölye Başladı!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT