Moda’da Şenlik Başliyor!

Tarihler: 19 Eylül 2014 Cuma ~ 21 Eylül 2014 Pazar

Yer: Çeşitli Mekanlar

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Eyl 19, 2014 ~ Eyl 21, 2014

# Doğaya ve Moda’da Yaşayan Tüm Canlılara Sonsuz Saygı

19. yüzyıl sonlarında Osmanlı’nın ileri gelenleri, İngiliz, Rum, bürokrat, sanatçı ve bilim insanlarının yerleşmesiyle batılılaşma hareketlerinin ilk semti olarak bilinen Moda, bugüne kadar düşünülmemiş bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

FunOrg organziasyonu ile ilk kez 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde Moda Parkı başta olmak üzere Moda’nın ikonik mekanlarına yayılarak insanları sanatla, doğayla, sporla, alternatif alışveriş ortamlarıyla buluşturacak olan MODA ŞENLİĞİ’nin amaçlarından biri, bu semtin yaşattığı güzellikleri, içinde yaşayanlara verdiği huzuru tüm İstanbul’a yaymak.

Geleneksel hale dönüştürülmesi planlanan MODA ŞENLİĞİ’nde, yerli ve yabancı grupların vereceği caz ve klasik müzik konserleri, geçmişin güzel anılarını günümüz sinemasıyla buluşturacak olan açıkhava sineması, sanatın pek çok dalından katılımcılar, her türlü tadın yer alacağı yiyecek-içecek standları, ikinci el plak ve giyecek pazarı gibi etkinliklerin yer alacağı organziasyonda her kesimin ilgisini çekecek pek çok hobi alanı bulunacak.

Gerçekleşecek etkinlikler kapsamında Türkiye’nin önemli karikatüristleri, Radikal Kitap’ın seçtiği eserler ve yazarları imza günleri kapsamında sevenleri ile buluşacak.

Güne Club Sporium’un deneyimli hocaları ile sabah sporu yaparak başlayacağınız, güzel müzikler eşliğinde günün yorgunluğunu atacağınız, sevdiğiniz yazarlar ve karikatüristlerle buluşacağınız, sevdiklerinizle açıkhava sinemasında birbirinden güzel filmleri izleyeceğiniz Moda Şenliği’nin ilk katılımcıları olmak bir ayrıcalık olacak.

www.modasenligi.com
www.funorg.net

Moda’da Şenlik Başliyor!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

kaçta, kim ne yapacak? detay yok güzel sözler var! ben bulamadıysam özür dilerim.
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT