4. İstanbul Boya Fuarı

Tarihler: 26 Şubat 2009 Perşembe ~ 01 Mart 2009 Pazar

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Adres: İstanbul Dış Ticaret Merkezi Atatürk Havalimani Karşısı, Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 03 03

Web: http://www.ihlasfuar.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 26, 2009 ~ Mar 1, 2009

4. İstanbul Boya Fuarı

Ürünler: Boya Vernikleri, İnşaat Boyaları, Sanayi Boyaları, Oto Boyaları, Deniz Boyaları, Ahşap Boyaları, Hammaddeler ve Katkılar, Ambalaj Malzemeleri, Yapıştırıcı ve Yardımcı Malzemeler, Alet ve Ekipmanlar, Yapı İskeleleri, Endüstriyel Güvenlik, Çevre Koruma, İş Kıyafetleri ve Diğer...

Türk inşaat sektörü, istihdam ettiği kişi sayısı ve gelişimine katkı sağladığı yan sektörler ile ekonomiyi ateşlemeye devam ediyor. Ülkemizdeki yeni yatırımlar, yapımı devam eden binalar, artan nüfusa cevap vermek için sürdürülen konut inşaatları, mimarinin gelişmesi ve giderek hak ettiği önemi görmesi yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyor.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi boya sektörü, dördüncü senesinde de İstanbul Boya Fuarı ile gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Türk boya sektörü, kalitesi, ürün çeşitliliği ve üstün hizmet anlayışı ile dünya markaları ile yarışabilecek düzeyde olduğunu bu fuarda kanıtlıyor.

İstanbul Boya Fuarı, geçen senelerinde olduğu gibi, yurt dışı pazarlarının kapılarını aralamayı, boya kullanım miktarını arttırmayı, hem tüketici hem de profesyonellerin bilgilendirilmesini sağlamayı amaçlıyor. Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, yurt içi ve yurt dışı temsilcileri… Kısacası sektörün tüm mensupları 4. İstanbul Boya Fuarı’nda yeniden bir araya geliyor.

4. İstanbul Boya Fuarı, sektörü bir araya getiren ve boya sektörünün öneminin gözler önüne seren gerçek bir ticari platform olacak.

4. İstanbul Boya Fuarı

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT