Medist 2010

Tarihler: 02 Aralık 2010 Perşembe ~ 05 Aralık 2010 Pazar

Yer: CNR Expo Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı karşısı Yeşilköy Bakırköy İstanbul Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 2, 2010 ~ Ara 5, 2010

9. Uluslararası Medikal Ürünler, Laboratuvar Ekipmanları ve Hastane Donanımları Fuarı MEDİST 2010 CNR Ekspo Fuarcılık tarafından 02 - 05 Aralık 2010 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Yeni Nesil Medikal Ürünlere CNR Expo’da Yoğun İlgi
Hastane cihazlarının yenilenmesi, hastane donanımlarının artırılması ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine yön veren Uluslararası Medikal Ürünler, Laboratuvar Ekipmanları ve Hastane Donanımları Fuarı Medist`i geçtiğimiz yıl, 986’sı yabancı 9.064 profesyonel ziyaret etti.

İş ve ürün geliştirme bakımından Avrupa ülkelerince yakından takip edilen, beş yıl içinde bir dünya fuarı haline gelmesi amaçlanan Medist Fuarı’na 2009 yılında temsilcilikler dahil 710 firma katıldı. Çevre ülkelerin sağlık kurumlarının yetkililerinin de davet edildiği Medist’i Türkiye’nin dört bir yanından doktor ve başhekimler de ziyaret etti. KOSGEB`in katılımcı firmlara m2 bazında destek verdiği organizasyon 20 bin m² alanda düzenlendi.

Yurtdışından 45 Katılımcı
Yurtdışında yürütülen tanıtım çalışmalarına ek olarak ilgili dernek ve odalarla kurulan işbirliği neticesinde fuara Çin, Singapur, Almanya, Hindistan, Kore, BAE ve Rusya’dan 45 yabancı firma katıldı.

Dünya Yakından Takip Ediyor
Finansman kuruluşları, klinik, biyomedikal, kaynak ve bilgi teknolojileri alanında katılımcıları bulunan fuara çok sayıda alım grubu geldi. Fuara en çok ziyaretçi gönderen bölge ise Ortadoğu oldu.

Sağlık sektörüne yönelik seminerlerin de gerçekleştiği fuarın diğer ziyaretçi ülkeleri ise Kazakistan, Ukrayna, Kırgızistan, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Polonya, Mısır, Norveç, Pakistan, ABD, Portekiz, Belçika, Mısır, Kore, Fransa, Güney Afrika, Malezya, Çin, Lübnan, Bulgaristan, İsveç, Ürdün, Pakistan, Hollanda, BAE, Suriye, İsrail, Hindistan, Katar, Fas, İran, Almanya, Kuveyt ve Bahreyn oldu.

Özellikle Ortadoğu ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan gelen sağlık bakanlığı yetkilileri, hastane ve kliniklerin satın alma sorumluları, başhekimleri, Katar Ulusal Sağlık Kurumu’na kayıtlı tüm özel hastanelerin tıbbi malzeme satın almasından sorumlu organı HAMAD Medical Corporation yetkilileri, Abu Dabi’de SEHA Healthcare Group yetkilileri fuarın öne çıkan alım grupları oldu.

Medist 2010

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT