SEÇİM İSTANBUL FUARI 2009

Tarihler: 07 Ocak 2009 Çarşamba ~ 11 Ocak 2009 Pazar

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Adres: İstanbul Dış Ticaret Merkezi Atatürk Havalimani Karşısı, Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 03 03

Web: http://www.demosfuar.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 7, 2009 ~ Oca 11, 2009

SEÇİM İSTANBUL FUARI 2009
SEÇİM HAZIRLIKLARI REKLAM VE PROMOSYON FUARI

07 - 11 Ocak 2009
İstanbul Fuar Merkezi - Yeşilköy

Dünyada ilk defa düzenlenecek olan Seçim Fuarları`nın Ziyaretçi kitlesi olan Başkan adaylarının her şartta kendilerini ve partilerini tanıtmak için reklam ve tanıtım firmalarına ihtiyaç duymaktadırlar ve bu iş için ciddi paralar harcanacaktır.
Yaklaşık 2- 3 milyar dolarlık pastadan pay almak için 4 yılda bir gelen bu fırsatı kaçırmayın.

Demos Fuarcılık olarak, yaklaşık 50.000 adayın katılması beklenen 29 Mart Yerel Seçimleri öncesi Dünyada ilk kez Seçim Hazırlıkları Fuarı organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Yaklaşık 3500 Belediye Başkanı`nın seçileceği yerel seçimler öncesi, büyük bir reklam ve tanıtım rekabeti yaşanacaktır.

Seçim 2009 Fuarı, bir Belediye başkan Adayının ihtiyacı olan her şeyi bir arada bulabileceği seçim öncesi çok önemli bir fuar olacaktır.

Katılımcı Profili: Fotoğraf Stüdyoları, Güzel Konuşma Kursları, Reklam Ajansları, Promosyon Firmaları,Plaket Firmaları, Rozet Firmaları, Matbaalar, Outdoor Reklam Hizmeti Veren Firmalar, Plastik Kart Firmaları, Seçim Aracı Kiralayan Firmalar, Podyum Ve Tanıtım Standı Yapan Firmalar, Plastik Firmaları,Bayrak ve Flama Firmaları,Ses Sistemi Firmaları, Baskılı Tekstil Promosyon Ürünleri

Ziyaretçi Profili: 2009 Yerel Seçimler Belediye Başkan Adayları,Siyasi Parti Temsilcileri, Pazarlama, Kurumsal İletişim, Marka / Ürün ve Satın Alma Müdürleri, Reklam ve Halkla İlişkiler Ajansları, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri, Organizasyon Şirketleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İlgili Dernek ve Birlikler,Toptancılar, Acenteler vb.

SEÇİM İSTANBUL FUARI 2009

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT